reklama

V Kralupech nad Vltavou bude jezdit sociální automobil

reklama

Zcela nový vůz značky Dacia Dokker mohou nyní využívat pracovníci a klienti nemocnice s poliklinikou v Kralupech nad Vltavou. Slavnostní předání automobilu proběhlo ve čtvrtek 17. října 2019 za účasti zástupců dané organizace a poděbradské reklamní agentury Kompakt, která tento projekt zaštiťuje.

Nemocnice s poliklinikou Kralupy nad Vltavou obdržela nový vůz v rámci projektu Sociální automobil. Ten funguje po vzoru evropských měst již 20 let, za tu dobu Kompakt předal v České republice na stovky vozidel.

Nemocnice v Kralupech získala v celkovém pořadí již 800. automobil. „Myslíme si, že každá společnost, která s úspěchem provozuje svou činnost, by měla alespoň malou částí pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. Pro většinu domovů či zařízení pečujících o nemocné nebo hendikepované není zrovna jednoduché pořídit si nový vůz, protože soustřeďují finanční prostředky především na péči o své klienty. Proto jsme se rozhodli vzít situaci do svých rukou a zařízením i organizacím pečujícím o osoby nacházející se v nouzi tímto způsobem pomoci,“ uvádí Miroslav Káninský, jednatel společnosti Kompakt.

Na financování vozidla se podílelo asi 32 subjektů napříč obory od velkých firem až po nejmenší jednotlivce z místních obyvatel i přilehlého okolí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama