reklama

V Liblicích může být princeznou každá!

reklama

Nestává se často, aby náš tým v čele s fotografem celebtit Filipem Matušinským zavítal na focení do opravdového zámku. Je spousta hotelů, které se svým prostředím snaží zámecké prostředíi napodobit. Ne tak Zámek Liblice. V tomto jedinečném prostředí se naše modelka Alena Kopáčová cítila jako opravdová princezna!

Zámecký hotel Liblice je ideálním místem pro různá obchodní setkání, konference, školení, pořádání velkých i malých akcí v kouzelném mikroregionu Mělnicka – Kokořínska. Pozornost tu věnují samozřejmě i jednotlivcům. Oblíbili si jej nejen romantické páry, ale též rodiny s dětmi a cykloturisté. Zámek Liblice je díky spojení ubytování a restaurace často vyhledávaným místem pro svatby. Pro hosty tu organizují zahradní svatební obřady, koncerty, hostiny, rauty, koktejly, recepce, grilování a další. Oblíbené jsou rekreace v období letních prázdnin, ale také Masopust, Velikonoce, Vánoce, Silvestr, a jiná zámecká veselí. Hosté zde vyhledávají klidný odpočinek, procházky parkem spojené s piknikem, jízdu na koních a relaxaci v zámeckém wellness.

Zažili jste někdy hraběcí uvítání, nebo vyhlídkový let helikoptérou s přistáním v zámecké zahradě? Tady máte tuto jedinečnou příležitost. Hotel je situován v malebném zákoutí severní části Středočeského kraje, v blízkosti soutoku Labe a Vltavy, v oblasti kde se mimo jiné rodí nejlahodnější česká vína. Najdete jej po cestě z Mělníka na Mladou Boleslav, ale také nedaleko historické dominanty hradu Kokořín, nebo v blízkosti přírodních jezer Konětopy a Lhota, ideálních k letnímu koupání s dostupností z dálnice D8, R10, nebo po silnici první třídy č. 9 přes Mělník.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama