reklama

V luxusním cocktail baru na Letné obsluhuje Jaromír Nosek

reklama

Pražská Letná se pyšní novým cocktail barem! Moderně zrekonstruovaný coffee lounge cocktail bar nesoucí název Joanis Moon v Korunovační ulici byl dnes slavnostně otevřen. Míchání koktejlů se ujal zkušený barman, ale hlavně herec Jaromír Nosek. Pozvání na drink přijali novomanželé Andrea a Mikoláš Růžičkovi, ale objevily se také herečky Kristýna Janáčková a Michaela Tomešová. Joanis Moon poskytuje dostatek komfortu a nabízí nepřeberné množství míchaných koktejlů a pyšní se nabídkou vynikajících vín.

Moderní bar vybaven WiFi připojením o kapacitě 30 míst se přizpůsobí všem typům návštěvníků. Lidé zde naleznou klidné posezení v pohodlném sofa uvnitř baru nebo na terase, která vyhoví dalším 15 osobám. Joanis Moon Vás pohostí nejen koktejly a množstvím alkoholických nápojů, ale i pestrou nabídkou vína. Na své si ale přijdou i milovníci točeného piva. V přední části je stěna pokryta rámovanými zrcadli, která se do budoucna zaplní snímky známých i neznámých osobností a bude vyprávět originální příběhy.

Ovšem dominantou prostoru je bar nabízející nepřeberné množství alkoholických nápojů, které jsou vysázené v prosklených vitrínách vypadajíc jako luxusní knihovna. Nad barem je umístěna plazma obrazovka, která běžně nabízí sportovní kanál. Na stolech vždy naleznete čerstvé květiny. Majitelé si hýčkají každého hosta a tak ke každému drinku očekávejte lehké občerstvení v podobě oliv neboli oříšků či jiných drobných pochutin. Joanis Moon nemá ambici praskat ve švech, záměr je najít si svou klientelu a tu si udržet a proto zde očekávejte kvalitní servis.

Občas se za barem v Joanis Moon objeví herec Jaromír Nosek. „Kdysi jsem na Letné jako barman začínal a i když mám nabitý kalendář natáčením seriálu a divadlem, tak práce v baru mě pořád baví a proto jsem s nadšením uvítal hostování v Joanis Moon. Je to příjemný bar, cítím se tu dobře. Je to tu pro mě skvělý relax“, říká Nosek. Mezi čestné hosty patřili novomanželé Andrea a Mikoláš Růžičkovi, kteří se právě vrátili odpočatí ze svatební cesty v Italském Toskánsku.

„Na Letné jsem žil a mám tu jen dobré vzpomínky a proto jsem s radostí přijal pozvání od Joanis Moon“, říká Mikoláš Růžička. „Majitel Ján pochází ze Slovenska jako já a dokonce sem vozí vína z Levic a to mě zaujalo“, usmívá se herečka a talentovaná fotografka Andrea Růžičková. Bar přišla svou účastí podpořit také herečka Kristýna Janáčková a Letenská Michaela Tomešová, jejíž byt se nachází hned vedle baru Joanis Moon. Na párty se objevil také známý Letenský výtvarník Jan Kaláb, který nedávno na Letné barvami zkrášloval místní chodníky. Kaláb v roce 2001 posunul hranice graffiti a stal se jedním z prvních autorů plastikových 3D graffiti na světě.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama