reklama

V resortu Dolní Morava na jaře nebudete vědět, co dřív!

reklama

Pokud rádi chodíte na výšlapy, ty na Dolní Moravě si obzvlášť zamilujete. V létě se můžete těšit na Stamichmanovu stezku, která bude ozdobená obřími dřevěnými sochami. Navíc bude mít deset zastavení s interaktivními úkoly, díky kterým se dozvíte více o tajích a zajímavostech místní přírody. Stezka je budovaná za podpory Lesů ČR pro děti i dospělé, takže se pobaví celá rodina.

Všichni společně můžete na Dolní Moravu vyrazit i na kola! Můžete si je tu půjčit, nechat se naložit cyklobusem a vyrazit na výlet s dalšími cyklisty, učit ty nejmenší jezdit na dětském cyklohřišti nebo si prostě vybrat jednu z osvědčených tras. Poznávat krásy okolí Králického Sněžníku samozřejmě můžete i pěšky. A co bude velká legrace hlavně pro děti, je Lesní zážitkový park a Mamutíkův vodní park. V prvním lezete v korunách stromů do domečků přes lanové žebříky, mosty a závěsné chodníky. Z toho druhého, jak už název napovídá, suší neodejdete, proto si počkejte, až se ještě trochu oteplí. Stezka v oblacích byla na rozdíl od většiny ostatních atrakcí otevřená i v zimě. Při zhoršených povětrnostních podmínkách ale musel být uzavřený tobogán, kterým můžete „šusem“ sjet z vrcholu dolů.

To už ale na jaře naštěstí nehrozí, takže si dole rovnou můžete koupit lístek. Pokud si nejste jistí, jestli budete mít odvahu, dokoupit si ho samozřejmě můžete i nahoře. Ale až uvidíte malé děti, jak dole vyjíždí z tobogánu s úsměvem a prosí o další jízdu, určitě také neodoláte. A kdybyste na Dolní Moravu jeli v termínu, kdy počasí venkovním aktivitám nepřeje? Pořád si můžete užít bazén, luxusní wellness, lokální gastronomii, fitness, bowling nebo třeba animační programy. Nudit se tu rozhodně nebudete! Podrobnější informace najdete na www.hotel-dolnimorava.cz.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama