reklama

Valašský advent v lázních: místo stresů do kyselky!

reklama

Zpomalte a vyhněte se předvánočnímu šílenství. Lázně Teplice nad Bečvou připravily speciální adventní pobyt, při kterém načerpáte energii na náročný konec roku.

Slavnostní adventní čas má sloužit k tomu, abychom zvolnili a rozjímali. Opak je ale pravdou. Všech úklidů, nákupů, vaření a pečení je na nás často naloženo více, než je zdrávo. Která z nás by raději nedala přednost klidu, harmonii a lázeňskému odpočinku?

V Lázních Teplice nad Bečvou baterky dokonale dobijete. Čeká zde na vás jedinečný pobyt, který spojuje valašské folklórní tradice s léčebnou relaxací. „Naše lázně jsou díky unikátnímu přírodnímu zdroji, minerální vodě, bohaté na oxid uhličitý, ideální pro podporu cév, srdce i celého organizmu,“ říká MUDr. Gabriela Hanslianová, primářka lázeňské léčebně rehabilitační péče Lázní Teplice nad Bečvou.

V rámci pěti nebo sedmidenního pobytu si užijete příjemné procedury s využitím teplické kyselky a gastronomické zážitky v kombinaci s pestrým adventním programem v lázních i na nedalekém Valašsku.

POBYT ZAHRNUJE

  • 4x nebo 6x ubytování s polopenzí v exkluzivním nově zrekonstruovaném funkcionalistickém lázeňském domě Praha
  • welcome drink a slavnostní valašské adventní večerní menu v kavárně Bečva
  • léčebný program s malou vstupní lékařskou prohlídkou, celkovou uhličitou koupelí se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, vířivou lázní dolních končetin, suchým plynovým bazénem dolních končetin a neomezeným vstupem do bazénu ve vyhrazenou dobu
  • desetiprocentní slevu na veškeré další procedury
  • vstup zdarma na adventní programy lázní

VSTUPY NA VALAŠSKÉ ADVENTNÍ AKCE

  • vstup do Muzea řeznictví ve Valašském Meziříčí (pondělí nebo čtvrtek) – zahrnuje dopravu do muzea a zpět, atraktivní filmovou projekci, prohlídku expozice s výkladem a ochutnávku valašských uzenářských specialit a kvalitního valašského piva
  • dle včasného požadavku možnost zajištění vstupenek v ceně 130 Kč/osobu do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Na advent do Teplic nad Bečvou můžete zajet od 21. listopadu do 23. prosince, nejvýhodnější pobyt vás přijde na sympatických 3400 korun na osobu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama