reklama

Valentýnské oslavy, které vaše drahá jistě ocení

reklama

Den sv. Valentýna již tradičně patří všem zamilovaným, kteří chtějí svým milovaným věnovat zvláštní péči a pozornost. Four Seasons Hotel Prague je ideálním romantickým místem se speciální valentýnskou nabídkou, a to jak v nově otevřeném AVA Spa, tak v restauraci CottoCrudo.

Restaurace CottoCrudo nabízí v dokonale romantické atmosféře při svíčkách a s kulisou Pražského hradu své speciální menu „Romeo a Julie“ inspirované benátskou kuchyní, která zahrnuje tradiční pokrmy regionu Veneto, nechybí Baccala ravioli s čekankovou omáčkou a polentovými hranolky.

Pro všechny, jež dávají přednost hýčkání těla, přináší Four Seasons Hotel Prague speciální ošetření v AVA Spa, které nabízí odpočinek a relaxaci s jedinečným výhledem na Pražský hrad. Valentýnská spa procedura pro dva nesoucí název Dotyk lásky začíná relaxací v parní lázni Rhassoul, jež připraví pleť na hřejivou a relaxační masáž lávovými kameny. Masáž zbaví těla napětí a uklidní mysl a duši. Díky následnému pečujícímu a hydratačnímu kosmetickému ošetření bude pleť rozjasněná, svěží a posílená.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama