reklama

Valentýnský polibek, aneb staňte se krásnou Kleopatrou a dopřejte péči také vašim rtům

reklama

Užít si příjemné chvilky v den Valentýna si zaslouží každá žena. Nejen ženy si zaslouží péči, nezapomínat bychom také měli na naše rty. Inspirujte se krásnou Kleopatrou a dopřejte rtům jedinečnou péči. A kdy jindy než před svátkem všech zamilovaných.

Dopřejte si chvilku jen s Vašimi rty. Dobře funguje doma vyrobený peeling. Stačí smíchat trochu hnědého cukru s medem a jemně rty masírovat. Mimochodem k péči o pokožku a rty používali med už ve Starověkém Egyptě. Blahodárný med najdete i v balzámech na rty Blistex. O žádný masový trend ale tehdy rozhodně nešlo. Kosmetika byla výsadou elit a její používání nejvíc proslavila Kleopatra, která své věčné mládí a krásu přisuzovala právě těmto přípravkům.

Staňte se na chvilku i vy krásnou Kleopatrou. Poté co vlažnou vodou ze rtů smyjete cukr s medem, naneste na rty jeden z balzámů Blistex, ideální pro sametové rty je Blistex Triple Butter, první máslový balzám na rty v tyčince. Jde o unikátní mix bambuckého a mangového másla spolu s máslem tucuma, jenž se pyšní příjemnou chutí a vůní po karamelu. Ideální na Valentýnský polibek! TIP: Podle průzkumu značky Blistex vyplynulo, že se o rty hned polovina mužů vůbec nestará a hned 20 % z nich si myslí, že je balzám na rty výhradně ženskou záležitostí. A tak dopřejte péči i Vaší drahé polovičce.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama