reklama

Valentýnský portrét lásky

reklama

První kolekce pro rok 2019 je právě valentýnská s klasickým tématem, které spojuje dva věčné romantické motivy – olejomalbu a růže. Je nějaký symbol lásky univerzálnější než růže? Tento den svatého Valentýna, se zamilujete do kolekce SABON inspirovanou růží nazvanou „Vytvořte umění vašeho srdce“.

Kolekce luxusních výrobků péče o tělo, doplňky a dárkové sady s vůní Rose Splash budou tím pravým svátkem pro vaše smysly.

„ROSE SPLASH“ – příběh vůně
Exkluzivní vůně SABON Rose Splash dokonale zachycuje paradox růže: klasická, přesto moderní a stále tak vzrušující. Věčné tajemství spočívá v její nezaměnitelné vůni. Svůdná, tajemná a opojná vůně růžových okvětních lístků vždy vytvoří snovou atmosféru a podmaní si vaše srdce. Jednoduše – neexistuje lepší symbol lásky, romantiky a oddanosti.

Produkty

Dárková sada

Není lepší způsob, jak ukázat své city než pomocí růží. Objevte potěšení v celé jeho podobě s tímto luxusním setem, který dodává pokožce spoustu lásky.
– Sprchový olej
– Tělový scrub
– Tělový olej

Sprchový olej 330 ml, 450 Kč

Náš milovaný sprchový olej je a připravený na Valentýna!
Díky limitovanému designu, podmanivé vůni a nezaměnitelným vlastnostem to bude rozhodně láska na první pohled!
Bohatá směs olejů z oliv, avokáda, jojoby a pšeničných klíčků zanechá pleť hebkou, hydratovanou a neodolatelně voňavou.

Body Scrub 600 g, 690 Kč

Den svatého Valentýna je celý o lásce, tu můžete ukázat rozmazlováním vašich blízkých s naším báječným Rose-Splash Body Scrubem, který vydá za celou lázeňskou léčbu v jedné nádobce.
Je obohacený o směs čistých solí z Mrtvého moře a přírodních olejů a zanechá vaši kůži obnovenou a hebčí než okvětní lístek.

Body Oil 100 ml, 440 Kč 

Luxusní rudá lahvička ukrývá směs šesti olejů, která zahalí vaše tělo do závoje hebkosti. Hýčkejte sebe nebo toho, kdo je vám nejbližší, pokožkou hebkou na dotek a opojnou vůní tisíce růží.

Koule do koupele, 160 g, 120 Kč

Naše speciální valentýnská koule do koupele by neměla chybět při žádné romantické koupeli. Sdílejte relaxaci, péči mořské soli a vůni, která probudí vaše touhy. Aby bylo vaše potěšení ještě delší, koule po rozpuštění odkryje své tajemství – ukryté mýdlo ve tvaru srdíčka.

Vonná svíčka, 250 Kč

Užijte si zvláštní chvíle s tím, koho milujete. Zapalte vonnou svíčku z naší limitované edice a nechte vůni růží protknout celým večerem.

Vonný polštářek, 210 Kč

Láska je ve vzduchu…nebo u vás ve skříni? Polštářek s vůní růží provoní vaši šatnu, šuplíky nebo místnost, kterou chcete zahrnout láskou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama