reklama

Vánoční duet s Evou Pilarovou a “novou Ivetou Bartošovou” musíte slyšet!

reklama

Eva Pilarová (78) je pověstná tím, že se ráda spojuje s mladými lidmi, což jí dodává energii. Proto taky nazpívala písničku Vánoční s mladou zpěvačkou Kamilou Hübsch (31), o níž se hovoří, jako o “nové Ivetě Bartošové”. Nejenom vizáží, ale i hlasem, a hlavně kvůli tomu, že na svých vystoupeních zpívá i její písničky. Teď dokonce vydala i nové CD, kde duet s Pilarovou samozřejmě nesmí chybět.

Pilarová duet s Hübsch nazpívala už před dvěma lety, ale nějak si ho nikdo moc nevšímal, až letos, kdy jej některá česká rádia nasadila do vysílání.
„Tehdy se mi ozval Roman Šandor z Rokycan, u kterého řadu let ve studiu točím věci s tím, že tam má prosbu o natočení duetu se mnou. Poslal mi demosnímek a ně se to zalíbilo a řekla jsem si, proč ne. Hlavně i proto, že si ta slečna napsala text i hudbu k písničce sama, což velmi obdivuju. Tak jsem tam přijela a natočili jsme to. Jsem moc ráda, že se z toho stala hezká vánoční záležitost, která se teď dostává i do rádií,” řekla Eva Pilarová.

Toho, že legenda české popmusic šla do natočení duetu, si Kamila Hübsch nesmírně váží. „Byla a je to pro mne stále veliká čest. Paní Pilarovou moc obdivuji a velmi se mi na ní líbí i to, že je obrovská profesionálka, a hlavně, že stále její věci baví i mladé publikum,” prozradila pokorně mladá zpěvačka, která si sama o sobě nemyslí, že by byla druhou Ivetou Bartošovou.

„To bych si nikdy sama tvrdit nedovolila, ale setkávám se s tím na akcích, jako třeba nedávno u Davida Novotného, nebo teď na vánočních trzích v Mostě, odkud pocházím, že mi to tam lidi říkali a líbilo se jim, že jsem dala věci od Ivety. Když zařadím do programu třeba Tři oříšky pro Popelku, nebo Píseň o lásce, lidi ožijí,” podotkla Kamila.

Sama si píše většinu textů i hudbu, vymýšlí i nové klipy a nedávno také nazpívala i vlastní slovenskou písničku Povez mi, nech viem a ta se zase dostala do celoplošného slovenského soukromého rádia a vznikl k ní i zajímavý klip. Mimo jiné ji na Slovensku znají i díky televizi, kde občas vystupuje… Kdo kdy už ale Kamilu Hübsch viděl, musí uznat, že je to nejenom velmi sexy zpěvačka, ale že s tragicky zesnulou Ivetou Bartošovou má hodně společného a vizuálně i hlasově jsou si hodně podobné. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama