reklama

Vašek Upír Krejčí: Na kotrmelce musím zapomenout!

reklama

10. listopadu loňského roku se podrobil v motolské nemocnici operaci, když po pádu z žebříku utrpěl úraz. Prostě a jednoduše, jak Vašek Upír Krejčí tvrdí, letěl vzduchem dva a půl metru a při dopadu si zarval jeden schod do zad. Lékařské koncilium mu tehdy sdělilo, že měl pořádnou kliku a mohl i ochrnout. Teď už je ale přeci jen lépe a radostněji.

Včera dorazil do Lucerny na premiéru remasterované verze filmu Kytice. Sice o berlích, ale už s úsměvem na tváři. „Pan docent Štulík na mě zapracoval a odvedl skvělou práci, sešrouboval mě dohromady a už se zase pozvolna dostávám do formy. Samozřejmě mi zakázal skoro všechno, ale na druhou stranu zase skoro všechno povolil. Hlavně prý nesmím dělat kotrmelce, to by mi neprospělo. Občas mě ještě pobolívají svaly, ovšem vlasy vzhůru mi z toho nevstávají. Zvládám to a docela dobře. Jo, a ty berle nosím spíš už jen kvůli stabilitě a podpoře hlavně když cestuji v MHD. Jinak chodím obstojně i bez nich,“ svěřil se Upír.

I když měl zpěvák a bavič pracovní pauzu nezahálel. Jak prozradil, dopisuje filmovou pohádku, kterou bude režírovat F. A. Brabec. „Nebudu nic prozrazovat jen to, že peklu vracím jeho bývalou poezii. Takže bude o čertech, ne o těch, z nichž jde na děti děs, ale o pekelnících, kteří trestají zlo a chválí to dobré. Dělám na ní dva roky a v dohledné době už na ní s panem režisérem začneme tvrdě makat,“ doplnil Krejčí.

Úraz je minulostí a Vašek naskakuje plně do pracovního procesu. „Samozřejmě musím se ještě trochu šetřit a moc neblbnout na jevišti, ale nemůžu se dočkat. Budu hrát v Divadle Pavla Trávníčka, v Ústí nad Labem v Limonádovém Joeovi no a na stejné severočeské scéně od března začneme zkoušet Zvonokosy. Dostal jsem nedávno i nabídku od Juraje Jakubiska, abych přijal roli v jeho chystaném filmu, kývnul jsem na ni samozřejmě, protože on je zárukou, že půjde o kvalitu a přes léto budu dva měsíce točit. Takže suma sumárum, jsem tu zas a v dobré náladě,“ dodal Václav Upír Krejčí.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama