reklama

Večer bojovníků ve Žlutých lázních! Přijďte si užít parádní show

reklama

Jeden z nejlepších turnajů v Evropě se stal vrcholem české fight scény. Přijďte si už příští čtvrtek 27. července užít parádní podívanou v rámci Yangames fight night. Zatímco bojovníci budou muset odvahu teprve prokázat, organizátoři se předvedli jako nebojácná partička. Opět totiž riskují open air akci!

Místem činu se stanou Žluté lázně a bude to nezapomenutelný večer. Aby také ne, když se na akci objeví nejen česká špička, ale také řada zahraničních borců. Legenda domáci scény Petr Vondráčk se utká o titul WKN a vypadá to na pořádnou dřinu. Jeho soupeřem totiž bude Tofan Pirani, Íránec se švédským občanstvím, který už má na kontě téměř stovku profesionálních zápasů. Sedmdesát procent vyhrál, většinou KO způsobem. Takto ukončený mač se tak očekává i tentokrát, my však doufáme, že titul zůstane doma!

Pro slabé povahy nebude ani Romana Kryklia s Tomášem Hronem. Taková odveta tu ještě nebyla! Druhý jmenovaný totiž na čínském turnaji prohrál tvrdým KO a dalo by se tak očekávat, že si bude spíš lízat rány, než aby se hned hnal do zápasu. Opak je však pravdou. Čejáme maximální nasazení obou nikdy neustupujících zápasníků. Ani bitva Ondřeje „Spejbla“ Hutníka nebude žádnou procházkou růžovou zahradou. Vždyť proti němu nebude stát nikdo jiný než Sergej Maslobojev, který je momentálně na vrcholu formy a už několikrát zastavil české bojovníky v arénách mistrovství světa či Evropy. Ale kde jinde vyhrát, než před domácím publikem? Ondra má jistě o motivaci postaráno a bude chtít získat evropský titul WKN pro sebe.

Těšit se rozhodně můžete i na boj Michala „Palce“ Raissingra, který se jako jediný rozhodl obhajovat vítězství z loňského roku. Po zranění Davida Vinše a Alena Kapetanoviče zůstal v pyramidě sám proti sedmi cizincům, mezi kterými vynikají zejména Istrate a Tutněrev, kteří patří mezi opravdové špičce. Adrenalin v těchto soubojích stoprocentně chybět nebude. Pokud chcete být u toho, tak si zapište datum 27. červenec, Žluté lázně. A pozor, ceny vstupenek nejsou nijak závratné, což není na podobné akce úplně zvykem. Lístky totiž seženete už od 200 korun! Jestli cchete blíž k ringu na diváckou tribunu, zaplatíte také přijatelných 399 korun. Takže neváhejte, tohle bude stát za to!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama