reklama

Velikonoční laskominky od LUSH

reklama

Místo obdarovávání přátel a rodiny neekologicky zabalenou kalorickou čokoládou věnujte k letošním svátkům jara něco ze šťavnaté velikonoční nabídky koupelových a tělových produktů LUSH. Balistiky, mýdla nebo tuhé pěny jsou přátelské k životnímu prostředí, jelikož jsou bez obalů, obsahují oleje, másla a rostlinné extrakty získávané pouze z ověřených zdrojů a v neposlední řadě potěší určitě každého svými vůněmi i vtipným a hravým designem.

Balistik Golden Egg (150 Kč)

Zlaté vejce snesené od slepičky je stejný unikát jako tenhle zcela nový vynález od LUSH. Jedná se o bombu do koupele obalenou v úžasné zvláčňující olejové vrstvě a zlatých třpytkách. Ingredience z této rozpustné směsi – olivový olej a faitr trade a bio kakaové máslo – pocházejí z ekologicko-etických projektů, které LUSH podporuje. Olivový olej je z nové permakultury v Palestině a neodolatelné kakaové máslo z mírového projektu v Kolumbii, na němž se podílí skupina obcí v San Jose de Apatardo, které podporují mír a odmítly občanskou válku, která zmítá jihoamerickým státem už od 60. let. Olejová vrstva se teplem ve vaně rozpustí a zvláční vaše tělo a voní stejně jako bestseller mezi mýdly LUSH – Honey I Washed The Kids. Třpytky jsou ekologické a neobsahují umělou hmotu.

Pěna do koupele Bunny (145 Kč)

Roztomilá pěna do koupele, se kterou se budete chtít pomazlit stejně jako s malým bílým králíčkem. Obsahuje bambucké máslo a kokosový olej, takže ve vaně vytvoří bohatou a voňavou pěnu, která vaše tělo nejen provoní, ale také krásně zjemní. Malý chlapík má v bříšku růžové kvítky z kukuřičného škrobu, které po rozpuštění pěny vyplavou na povrch. Přivítejte jaro ve vaší koupelně!

Mýdlo Carrot (155 Kč / 100 g)

Většina mýdel LUSH se vyrábí ve tvaru cihličky nebo koláče a pak se prodává nakrájené na kousky. Tohle velikonoční mýdlo má – jak jinak – stylově velikonoční tvar a barvu mrkvičky a když se rozkrojí, odkryje uvnitř skryté malé králíčky. Rozhodně nevoní jako kořenová zelenina – naopak. Díky nádherné citrusové kombinace bergamotu a citronu se budete chtít do této mrkvičky zakousnout…

Pěna do koupele A Bunch of Carrots (250 Kč)

Bude se líbit všem velikonočním zajíčkům. Vypadá jako mrkev, vytvoří ve vaně spoustu hravých bublinek, pak se zkrátka odloží a kdykoli se dá znovu použít. Obsahuje stejně jako mýdlo hodně ovocných silic, jako je citron nebo bergamot, takže má skvělou vůni. Prodává se jako svazek tří kousků – aby vám vystačily na celé jaro!

Velikonoční vajíčko (325 Kč)

Dvouvrstvý balistik. Na výběr je ze dvou barev – žluté vejce se zeleným zdobením, které má uvnitř králíčka, a růžové vejce se žlutým či modrým zdobením, které obsahuje kuřátko. Můžete ho použít jednou nebo si ho rozdělit na tři koupele. Voní po vanilce, ylang ylang a grapefruitu.

Balistik Fluffy Egg (145 Kč)

Pro všechny, kteří se nechtějí zříct velikonočního mlsání… Sladce voňavé růžové vajíčko ozdobené cukrovou květinou. Ve vaně se budete cítit jako v záplavě marshmallow, cukrové vaty a gumových medvídků! Bez jediné kalorie navíc!

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama