reklama

Velká policejní razie v oblíbeném pražském klubu! Kdo byl zadržen?

reklama

Kdo v pátek večer vyrazil v Praze „pařit“ do víru velkoměsta, mohl se klidně dostat do křížku s policí. Strážci zákona si totiž posvítili na oblíbený klub Rodeo ve Štěpánské ulici.

V pátek večer bylo v pražském klubu Rodeo živo! Důvodem byla velká policejní razie. Nezúčastněný pozorovatel si připadal jako v akčním filmu. Všude blikaly modré majáčky a frajeři v kuklách i policisté v civilu se tvářili drsněji než John Wayne a Jean-Claude van Damme dohromady. „Takové dvě gorily zastoupily dveře. Nikdo nemohl dovnitř ani ven,“ popsala osmnáctiletá Veronika, která se šla bavit s partou přátel.

Ona i její kámošky mohly být v klidu. Před pár měsíci dovršily plnoletost, takže je jen mohl štvát fakt, že musí změnit podnik. Právě možné nalévání alkoholu nezletilým bylo hlavním důvodem zátahu. Ovšem zřejmě ne jediným, jak po krátkém zaváhání přiznal jeden ze zasahujících policistů. Co dalšího nebo koho měli s kolegy za úkol v podniku najít, už ale neprozradil.

Podle našich informací se zátah mimo jiné týkal i podezřelých osob, které jsou v hledáčku policie už delší dobu. Tentokrát však nikdo zatčen nebyl. Večer tak měli zkažený všichni. Policisté, protože nikoho nenašli, návštěvníci klubu, kteří si museli najít jinou zábavu i majitel podniku, pro kterého to znamenalo finanční ztrátu.

-LaKa-

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama