reklama

I velký talent se může utnout. Jaká katastrofa potkala mladé zpěváky? Sport!

reklama

Ne nadarmo se říká, ševče drž se svého kopyta. Zatímco na Garden party pořádané v rámci tenisového turnaje Advantage Cars Prague Open se pěvecké hvězdy Eliška Mrázová i Milan Peroutka cítili jako ryba ve vodě, když pak přišlo na sportovní výkony, jejich jistota se vytratila.

Ani jeden z mladých zpěváků totiž nečekal, že v sobotním turnaji krom nich zazáří i bývalé tenisové špičky jako je třeba Karel Nováček nebo Tomáš Zíb, takže když při rozdělení do skupin takhle jména zazněla, o umělce se pokoušely mrákoty. „Ačkoliv bydlím blízko tenisovému kurtu, dřív jsem tenhle sport vlastně nezkusil. Takže jsem původně nabídku zahrát si ho v rámci turnaje osobností při Advantage Car Prague Open před fotografy s díkem odmítnul. Na Garden party jsem ale zhodnotil, že umu kolegu stačím a sel odhodlané do toho. Zatrnulo mi až v momentě, kdy moderátor v úvodním slovu vítal všechny profesionální hráče, a přiřadil ke mně nadšeného tenistu z Německa. No nic, všechno je někdy poprvé,“ směje se mladý zpěvák.

Zároveň Peroutka dodává: „I když mě přemlouval, ať hraju dal, že je aspoň sranda, druhy turnaj jsem nechal místo sebe hrát už jeho kamaráda, ať si taky zahraje.“ To Elis byla statečnější, ačkoli na tom se zkušenostmi byla dost podobně a namísto tenisové rakety si na kurty přinesla ukulele, tak sebrala odvahu a rozhodla a překonala sama sebe. Nebála se toho a opřela se do zápasu s takovou vervou, že se jí nakonec podařilo i nějaký ten bod uhrát, i když samozřejmě na umístění neměla šanci, odcházela z kurtu s hlavou hrdě vztyčenou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama