Vémola jako ochránce přírody? Neuvěříte, kde si myje auto

Autor: dne 3 března 2020

Tenhle chlapík na vás může působit různě. Pro někoho je Karlos “Terminátor” Vémola nevycválaný floutek, který jen machruje, pro jiné borec, jehož příkladu je hodné následovat. Jeden z nejúspěšnějších českých MMA zápasníků však na první pohled rozhodně nevypadá jako ekolog. My jsme ho však zastihli, jak předává svoji káru borcům z firmy No-H2O!

Na začátek by se asi slušelo říct, co se vlastně za těmi několika písmeny a čísly skrývá. Ti bystřejší možná pochopili, že to znamená “bez vody”. A když přidáme, že jde o mytí aut, zřejmě jsme doma všichni. Pánové, možná tomu nebudete věřit, ale z téhle společnosti za vámi opravdu přijedou kamkoli po Praze a z auta vám udělají doslova vábničku na čistotu milující ženy a dívky. Prostě co si budeme povídat, vaše auto se bude blýskat jako psí ku….no, bude zkrátka dokonalé. Ví to evidentně i drsňák Karlos Vémola, který si svůj auťák nechal právě profíky z No-H20 a je naprosto spokojený.

Ono se není co divit, že i takový bijec jako Karlos má úsměv od ucha k uchu. Za prvé je vůz opravdu špičkový, jak už jsme zmínili. Ale ani šetření přírody není rozhodně k zahození. Vždyť jedním umytím bez vody vlastní patentovou technologií ušetří v No-H20 135 litrů drahocenné tekutiny! Navíc veškeré přípravky jsou biologicky rozložitelné a neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny. Škoda, že takto neuvažuje každý. V No-H2O by jim sice ubylo kšeftů, ale životní prostředí by se radovalo. Tak jako Karlos.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď