reklama

Veronika Kašáková bude vyprávět svůj životní příběh v centru Chodov

reklama

V Centru Chodov pokračují v listopadu inspirativní přednášky v rámci cyklu Unexpected Talks. Tentokrát bude hostem Veronika Kašáková, která se s posluchači podělí o svůj silný životní příběh. Setkání se uskuteční tradičně poslední úterý v měsíci – 28. listopadu od 18:00 hodin ve 2. podlaží v tzv. Fun zóně Grand Kitchen.

Během posledních Unexpected Talks letošního roku vystoupí finalistka soutěže Česká Miss 2014 Veronika Kašáková. Její dětství bylo plné zvratů a komplikací, velkou část strávila v dětském domově. Nesnadný začátek života ji však nezastavil v plnění snů. Již od nízkého věku toužila být modelkou, a právě proto se přihlásila do soutěže krásy. Po jejím absolvování se její život zásadně změnil. Nabytou popularitu využila především k osvětě a pomoci dětem.

Zkušenosti z dětského domova ji motivovaly k vystudování předškolní a mimoškolní pedagogiky. O své cestě z ústavu do chvil, kdy stanula v záři reflektorů, napsala knihu. Její příprava trvala celých pět let a návraty do minulosti byly často bolestivé. I přesto se Veronice Kašákové knihu s názvem „Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola“ podařilo dokončit a věří, že může přispět k tomu, aby bylo alespoň pár dětí šťastnějších.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama