reklama

Vetřelec v Praze – zraněná Faltýnová, uspěchaný Mareš a Vignerová bez podprsenky

reklama

Na večírek nové vůně Alien neboli Vetřelec od Thierry Mugler se v pražském Fashionclubu sešla smetánka. Nepřehlédnutelně krásnou Petru Faltýnovou doprovodil její zamilovaný přítel, moderátor Leoš Mareš. S Petrou se krátce po Novém roku rozešli, ale dlouho od sebe nevydrželi.

Petra se snaží být vzornou partnerkou, nejen inovacemi v oblasti postelových hrátek, ale také v kuchyni. Také tráví více času s rodinou. Před týdnem byli s dětmi na kole a bruslích. Bohužel pro Petru se krásné odpoledne změnilo v bolestný zážitek v podobě výronu kotníku. Nese to ale statečně, s mottem pro krásu se musí trpět, se téměř každý večer účastní společenských události, kam nosí ultra vysoké podpatky. „Bolí to, ale pro krásu se musí trpět. To my děvčata přeci dobře známe. Za pár dní to bude v pořádku. Vyrazili jsme s Leošem a dětmi na kolo a na brusle a bohužel mě trochu rozhodila nerovnost na silnici,“ směje se modelka. Leoš Mareš Petru v podstatě doprovodil a pak se rozloučil. Měl před sebou dalekou cestu, jelikož kolem půlnoci měl již být jako DJ na akci v Blansku. Leoš si o sobě myslí, že je star jako v Hollywoodu. Takže se po jejich vzoru, jak říká, zastavil na minutu před fotografy a dost. Kdokoli chtěl slavného moderátora odchytit, měl smůlu.

Útoky a výhrůžky

Dlouhonohá modelka Aneta Vignerová (26), ex zpěváka Davida Krause a sexy fotbalisty Tomáše Ujfaluši, dorazila na party k uvedení nového parfému s kamarádem Michalem. Oblékla si minisukni a pod šaty si nevzala podprsenku. „Kalhotky mám,“ směje se Vignerová. Předvedla tak přítomným pánům své dokonalé tělo. Vlaďka Řepková (32) dorazila namísto doprovodu manžela Tomáše Řepky s kamarádkou Hanou Věrnou (23). Vlaďka stále čas od času bojuje s útoky na její rodinu. Napadají ji, že je Romka a vyhrožují jejím dětem. „Všeho moc škodí. Budu se bránit,“ říká Řepková, která má za sebou silný tým právníků. „Dnes večer se ale chci bavit. Vytáhla jsem kamarádku. Děti dnes hlídá Tomáš.“ V posledních letech se snaží pomoci dětem s rakovinou a na veřejnosti se objevuje jen při speciálních příležitostech. Věnuje se hodně rodině. Nedávno se vrátila z luxusní dovolené, kde se s Tomášem měla jako v ráji. Party si nenechala ujít prozatím osamělá Katka Kristelová (35). „Alien miluju, kupuju si ji pravidelně. Takže večírek jsem si nemohla nechat ujít,“ říká blonďatá moderátorka. Na akci vytáhla svou dlouholetou kamarádku, se kterou si v poslední době užívá často dámské jízdy. Katka nikdy nebývá sama dlouho, tak je potřeba využít všechny příležitosti k tanci a drinku.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama