reklama

Veuve Clicquot Rosé Couture – vytříbený haute couture doplněk pro každou oslavu

reklama

Značka Veuve Clicquot skládá při příležitosti Dne svatého Valentýna novou poctu růžovému šampaňskému. Na scénu vstupuje limitovaná edice Veuve Clicquot Rosé Couture, která dýchá módním a elegantním espritem. Kolekce odívá vytříbené šampaňské do neodolatelného růžového hávu, který pozvedá dárkové balení do sféry haute couture.

Šampaňský dům Veuve Clicquot, který je notoricky známý svou výjimečnou kvalitou i zářivě žlutou vinětou, představuje pravidelně vína té nejvyšší jakosti. Díky nezaměnitelnému savoir-faire, které je opečováváno po dlouhé generace, si značka vydobyla postavení haute couture ve světě šampaňského. Tento post si po dlouhá léta udržuje i díky své filozofii, která staví na mottu „je jen jedna kvalita, ta nejvyšší“. Při výrobě používá pouze ty nejkvalitnější ingredience a klade velký důraz na každičký detail vlastního procesu. Není tedy divu, že Veuve Clicquot je ve světě šampaňského obdivován stejně tak, jako si užívají slávy ti nejlepší návrháři v oblasti módy. Představuje samotnou podstatu přepychu. Haute couture neboli vysoká móda pochází z Francie, nejinak je tomu i v případě šampaňského. Zbytek světa se pouze snaží srovnat krok, ale země galského kohouta zůstává napořád kolébkou kreativity, savoir-faire a kultury i domovem nejuznávanějších šampaňských domů, mezi které patří také Veuve Clicquot. Spojením dvou luxusních francouzských komodit, šampaňského a módy, vznikla nová limitovaná edice, Veuve Clicquot Rosé Couture, která je jako stvořená pro romantickou oslavu. Její nitro ukrývá jednu láhev neročníkového růžového šampaňského nebo láhev v kombinaci se dvěma sklenkami. Dárkové balení se rozvíjí jako záhyby oslnivé róby a odkrývá šumivý poklad v celé své kráse. Pouzdro má izotermické vlastnosti, a tak dokáže uchovat šampaňské v perfektní kondici pro servírování po dobu plných dvou hodin. Díky zajímavému designu stehování i elegantní růžové barvě se Veuve Clicquot Rosé Couture hodí pro každou příležitost počínaje Svátkem svatého Valentýna, přes výjimečnou večeři až po oslavu úspěšné módní přehlídky.

Móda vpřed

Značka Veuve Clicquot dlouhodobě spolupracuje s těmi nejprominentnějšími umělci ze světa designu. V průběhu let se její jméno stalo synonymem inovace s nádechem elegance. Spojení „So Clicquot“ (ve stylu Clicquot) v dnešní době neznamená pouze její vlastní vliv na design, ale stalo se životním stylem. Pro muže a ženy sledující módní trendy představuje dárkový set Rosé Couture dokonalé ztělesnění tohoto stylu – je smělý, oslnivý a tak šik.

Historie mísení

Byla to sama Madame Clicquot, žena s výjimečnou předvídavostí a odvahou, která v roce 1818 namíchala první růžové šampaňské. Její výtvor si v průběhu staletí našel mnoho příznivců. Šampaňský dům Veuve Clicquot si této inovace velmi cení a své savoir-faire vede v duchu této tradice a kultury i bohatého dědictví značky. Enologické umění mísení ušlechtilých kvalit odrůd Pinot Noir a Meunier, upřímný charakter Chardonnay
a barvitá exploze červené variety Bouzy je samotnou podstatou proslulého šampaňského Veuve Clicquot.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama