reklama

Vicemiss Vlčková ukázala své vnady na soustředění finalistek České Miss

reklama

Na soustředění finalistek České Miss v Chorvatsku nechyběly ani vítězky předchozích ročníků Kristýna Kubíčková, Michaela Habáňová nebo Tereza Vlčková. Každá z nich má své přednosti a loňská vicemiss Tereza Vlčková je už několikrát prodala v kampani spodního prádla. Tentokrát pózovala u moře v plavkách a je jasné, proč si ji výrobce spodního prádla vybral. Přírodní poprsí a svůdné pózy mluví za vše.

Na soustředění s finalistkami České Miss na jachty jsem jela ráda, protože jsem na jachtách nikdy předtím nebyla, a bylo to skvělé. Sluníčko, moře, vlny… a i když před objektivy fotografů pózovaly především letošní finalistky, podařilo se nám s Davidem Váňou také několik fotek udělat,“komentovala Tereza, která patří mezi plus size modelky, ale ani to jí v práci v modelingu nebrání.

Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková často na svém Instagramu provokuje fotkami v plavkách a ani na soustředění finalistek na jachtách nezůstala pozadu a ukázala své dokonalé křivky. Ty má i všech deset finalistek České Miss, které se 2.6. utkají o titul královny krásy. Dvě z nich však přiznaly, že mají své poprsí již po zásahu plastického chirurga. Těmi jsou finalistky Nikola Bechyňová a Mariana Bečková.

Finalistky strávily na jachtách Bemex v Chorvatsku týden a na jejich programu bylo především focení a natáčení, čili klasická práce modelek. Při jednom z focení se dokonce odvázaly natolik, že fotily nahoře bez, i když velmi decentně. Ve volných chvílích si ale užily i koupání, opalování a odpočinek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama