Victoria: Zpěvačka se pustila do formování postavy

Autor: dne 21 března 2019

I krásné ženy o sebe musí pečovat. Zpěvačka Victoria sice nedávno v sexy kostýmu tančila i na tradičním festivalu v Riu, nechce ale ponechat nic náhodě a svoji postavu po návratu domů začala hned formovat pomocí zábalů Body Wraps.

Victorii, stejně jako většinu ostatních žen trápí celulitida. „Když jsem žila v Brazílii, tak jsem to vůbec neřešila. Nevím, čím to je, ale po návratu do České republiky jsem asi změnila stravu. Je jedno, jestli cvičím, nebo chodím plavat, ale prostě ji tam mám,” odvážně upozornila na svůj nedostatek zpěvačka.

Victoria tentokrát zkouší Body Wraps pod vedením majitelky Body Wraps salónů Zuzany Drnek. Jde o tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Již po první kúře lze zhubnout 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla. Jak to funguje? Speciální lázeň z mezibuněčného prostoru a z tukových buněk vytáhne škodlivé toxiny. Tím se povzbudí  organismus a urychlí hubnutí. Lázeň podpoří funkci lymfatického systému a tím dojde k vyloučení nadbytečné vody z těla.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď