reklama

VIDEO: Tomáš a Tamara Klusovi natáčeli videoklip k písni A pak

reklama

Nový singl Tomáše Kluse A pak, vůbec první píseň, kterou nazpíval společně se svou manželkou Tamarou, dostává obrazovou podobu. Videoklip vzniká v režii Jordana Haje a Givinara Kříže a premiéru bude mít do konce letošního roku.

Video z natáčení najdete exkluzivně na YouTube kanálu 2mediacz: www.youtube.com/watch?v=K_Hd2mvW154

Ve videoklipu k novince A pak si zahráli Tomáš i Tamara Klusovi, hlavním aktérem je však Tomáš, kterého režiséři nijak nešetřili. Ocitl se třeba v akváriu mezi rybami nebo si lehal na železniční přejezd. Oba se shodli, že videoklip je především o lásce a o snech. V několika záběrech se Klusovi objeví v indiánském oblečení, ve kterém se brali – během natáčení oslavili čtvrté výročí svatby. Klip vznikal pod režijní taktovkou Jordana Haje a Givinara Kříže, kteří jsou součástí projektu Kapitán Demo.

Píseň A pak naživo premiérově zazněla během prvního z koncertů podzimní Recyklus Tour 30. září v pražském industriálním prostoru Pragovka. Videoklip bude zveřejněn do konce letošního roku. „Písničku A pak jsem napsal asi před rokem. Přišlo mi to přirozený a nejlepší na světě – od tý doby, co jsme spolu s Tamarou, ji lámu do toho, abychom spolu i zpívali,“ říká Tomáš Klus.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama