reklama

Víkend Petra Ptáčka: Podívejte se do zákulisí světa F4 s nadějí českého motorsportu

reklama

Milujete vůni benzinu, rychlé stroje, adrenalin a napětí? Tak to jste tu na správné adrese. Zveme vás nyní na nezapomenutelný víkend tak, jak ho prožil Petr Ptáček junior, který patří k největším nadějím českého motoristického sportu.

V italském šampionátu Formule 4 v letošní sezóně získal titul nejlepšího nováčka roku. A to má před sebou ještě jeden závodní víkend na okruhu Mugello ve dnech 26.-28. října. Při slibné konstelaci hvězd by si mohl dokonce zajistit umístění mezi nejlepší trojicí v celkovém pořadí italské F4. I kdyby se to ale nepovedlo, pilot má za sebou velmi úspěšný období.

Zajímá vás, jak probíhá příprava na takové závody, jak Petr Ptáček junior trénuje, jak se soustředí na důležité souboje nebo jak probíhají rozhovory s jezdci? Rychlost vítězí, v případě Petra pak ale také pokora a neuvěřitelná touha být nejlepší. Mladý Čech má zkrátka ty nejlepší předpoklady usednout jednou to vysněného kokpitu Formule 1. My vás teď vezmeme na takovou malou návštěvu, pohodlně se usaďte a vychutnejte si dva dny v podání Petra Ptáčka juniora.

Video najdete zde.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama