reklama

Vintage styl nikdy nebyl tak cool!

reklama

Kult mládí, tzv. Teddy Boys, kteří v 50. letech doslova zaplavili Ameriku i Evropu, jsou zpět. Jejich výstřední styl oblékání v kombinaci s nekonvenčním chování tehdy šokovali britskou společnost. Tančili, užívali si života na plno a opovrhovali svými rodiči. Ikonami této éry byly James Dean, Elvis Presley či Marlon Brando.

Nyní se opět dostává na výsluní, ale v novém moderním pojetí! Už to není look výhradně pro může, ale na vlnu rocku nové generace mohou nastoupit i ženy. Vytváří unisex vzhled, který stírá rozdíly mezi oběma pohlavími. Vytvořte si cool lesklou a dokonale tvarovanou patku. S novinkou TIGI Bed Head UP FRONT Rockin’ Gel-Pomade to bude hračka. Vlasy získají neuvěřitelný lesk, dokonalou strukturu i tvar a to bez sebemenšího lepkavého pocitu, který byl v 50. letech v souvislosti s tímto stylem a dostupnými pomádami neodmyslitelný. Jde zkrátka o inovativní pomádu s retro srdcem!

Beehive styl

Velké vlasy či účes připomínající včelí úl se opět hlásí ke slovu. Zavzpomínejte si na 60.léta, která byla ve znamení svůdných a okouzlujících žen jako Jackie O (Jacqueline Kennedyová Onassisová)  Dusty Springfieldová a Audrey Hepburnová. Současný Beehive styl vašim vlasům dopřeje více volnosti a dramatičnosti. Už není tak precizně  tvarovaný a sepjatý. Je plný života a energie. A to i díky novému modernímu produktu Tigi Bed Head OH BEE HIVE! Matte Dry Shampoo, který vlasům propůjčí matný vzhled, strukturu a velkolepý dlouhotrvající objem. Navíc dokonale absorbuje přebytečný maz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro polomatný svěží vzhled ho použijte na umyté vlasy a konce ještě před vysoušením uhlaďte trochou After Party.

 

Pro osvěžení a pozdvihnutí zplihlých vlasů ho lehce nastříkejte na suché vlasy a pro fixaci použijte Hard Head.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama