reklama

Vitální svět? Proč ne, dobijte si baterky

reklama

A to není rozhodně všechno, co se dá ve wellnessu dělat. Pokud máte vedle sebe vhodného partnera, tak asi nebude problém, popustit fantazii a udělat si dobře jak na těle, tak na duši.

Když vyrazíte z Prahy směrem na Plzeň, tak za slabší hodinku dorazíte do resortu Darovanský dvůr. Tam si v plné počestnosti můžete užít nejenom tradiční whirlpool s masážními tryskami a vodou prozářenou jiskřivým světlem, ale také třeba bylinkovou inhalaci s přírodními motivy a vůní levandule, kruhovou Kneippovou koupel se střídavě teplou a studenou vodou a nebo tradiční římskou páru.

Mimochodem, odborníci se shodují na tom, že dobře nastavený odpočinek, může zastavit proces stárnutí, obnoví chuť do života a navodí dobrou náladu. Ano, nejjednodušší je asi jet někam k moři a užít si tamního příznivého klima. Ale popravdě, kdo má čas a prostředky na to, aby několikrát za rok vyrazil do exotických destinací? Nezoufejte, i v tuzemsku se dá najít vhodná alternativa a proč ne třeba v resortu Darovanský dvůr. Pokud si opravdu vyčleníte čas, tak tam naleznete různé druhy relaxačních procedur, koupelí a inhalací. To vše je působivě umocněné kouzelnou hrou vůní, hudby a světel. Vyzkoušet můžete například Římskou páru, tedy prostor naplněný párou s přírodními esencemi.

Teplota v místnosti je mezi 40°C a 50°C. Vlhkost vzduchu je 70 – 90 %. Tělo je vystaveno účinkům horka, vlhka a celkově je prohříváno za pomoci vyhřívaných sedátek. Navštívit můžete také Solární inhalaci, kde se připravte na rozprašování solného roztoku. To vše při teplotě 45°C a vlhkosti vzduchu je 65 – 75 %. Do normálu vás může zase dostat Letní déšť, který slouží k celkovému ochlazení organismu. Pokud se zdržíte, tak je možné vyzkoušet i Turbosprchy, Kneippovu koupel, Thepidarium, Laconium a v neposlední řadě i Amorovu místnost. Tak neváhejte a s chutí do návštěvy wellness. Více ne www.darovanskydvur.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama