reklama

Víte, která modelka vyrostla z této holčičky? Budete koukat!

reklama

Čas jako by se v jejím případě zastavil. Přestože „podprsenková královna“ KATEŘINA VOTAVOVÁ před pár dny oslavila své třicáté narozeniny, stále vypadá proklatě dobře a tenhle věk byste jí rozhodně nehádali. A jako dárek k těmto kulatinám si nechala dát jednu velmi nečekanou hračku, se kterou teď tráví noci v posteli.

Tentokrát se však nevejde do šuplíku nočního stolku, ale je pěkně mezi ní a jejím snoubencem, se kterým v červnu chystá po sedmiletém partnerství velkorysou svatbu – je jím velký plyšový medvěd! Na třicetiletou krásku možná poněkud infantilní dárek, ale Kateřina přiznává, že na plyšových medvědech ulítává odmalinka a pořádně velikého ještě neměla.

Tak teď už ho má. „A je docela přítulnej a krásně se s ním mazlí,“ říká modelka, která nechtěla ze svých narozenin dělat velkou společenskou událost, ale oslavila je pěkně v rodinném kruhu. „Kdyby se teď všichni kamarádi a známí sjeli na mé narozeniny, těžko bych je pak naháněla na svatbu, tak jsme se dohodli, že na svatbě spláchneme i ty narozky,“ říká Kateřina.

Vedle plyšového medvěda ale samozřejmě dostala ještě spoustu dalších dárků, z nichž největší radost měla z veliké nástěnky, na které jsou její fotografie od miminka až po současnost. A protože je zajímavé sledovat, jak z toho „baculatého černouška“, jak o sobě Katka jako o malé holčičce mluví, stala krásná spanilá labuť, která způsobila už nejednomu muži bezesnou noc, ve fotogalerii některé z těchto fotografií najdete.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama