reklama

Vítejte v Zázrakově: První pobočka hračkářství Imaginarium otevřela

reklama

Hračkářství Imaginarium přichází do České republiky. Vůbec první pobočka světoznámé značky otevřela 8. listopadu v Centru Chodov. Unikátní koncept prodejen se snaží v dětech probouzet a rozvíjet jejich přirozenou fantazii, a to především prostřednictvím kombinace nejrůznějších vjemů. V Imaginariu zákazníci najdou takové hračky, o kterých jako malí snili a které nyní, jako rodiče, chtějí pro své děti.

V přízemí Centra Chodov, hned naproti obchodu Baťa, naleznou nejmladší návštěvníci se svými rodiči novou prodejnu s hračkami – Imaginarium. Včerejšího slavnostního setkání pro pozvané hosty u příležitosti zahájení provozu se zúčastnil i španělský velvyslanec, jeho excelence Pedro Calvo-Sotelo Ibáñez-Martín, pan Felix Tena, majitel společnosti Imaginarium, prezident Hospodářské komory České republiky pan Vladimír Dlouhý a další významné osobnosti českého společenského života se svými ratolestmi.

„Při své první a zcela náhodné návštěvě obchodu Imaginarium jsem zjistil, že většinu hraček, co tam mají, jsem ještě nikdy nikde neviděl. Jsem proto rád, že o necelé dva roky později můžeme jejich opravdu unikátní koncept představit v Čechách a brzy i na Slovensku. Vždyť přece J. A. Komenský kázal, že hra je nejlepší školou, tak kde jinde by tato značka neměla chybět,“ uvedl Alan Babický, který stojí za myšlenkou přivést tuto slavnou mezinárodní značku na náš trh.

Samotný koncept obchodu se opírá o kombinaci vjemů podněcujících dětskou fantazii. Cílem všech hraček, které zákazníci v Imaginariu naleznou, je napínat kreativitu, dovednosti a tvořivost tak jako v dobách, kdy si děti s láskou a nadšením hrály třeba i s věcmi, které ani hračkami nebyly. Hra přináší dětem nejen radost ze života, ale také rozvíjí jejich šikovnost, nutí je překonávat sebe sama a při tom všem se vlastně učit. Nejmenší i odrostlejší děti si zde najdou něco, co zatím existovalo jen v jejich snech, spoustu zábavných společných chvil a nezapomenutelných zážitků tak díky produktům z Imaginaria zažije celá rodina.

„Centrum Chodov se dlouhodobě snaží obohacovat český trh uváděním nových značek, jsme proto velice rádi, že můžeme jako další z nich představit originální obchod Imaginarium. Věřím, že jeho netradiční koncept zaujme nejen děti, ale také jejich rodiče, kteří se třeba na pár okamžiků vrátí do dětských let,“ doplnila Petra Valentová, marketingová manažerka Centra Chodov.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama