reklama

Vítězkou 5. ročníku Souboje nevěst se stala projektová manažerka Daniela z Prahy

reklama

V pátém celostátním klání Souboj nevěst mezi sebou utkalo 12 snoubenek o jedinečné ceny, které jim báječně poslouží při chystání jejich velkého dne. Divácké hlasy rozhodly, že v superfinále porazila dvaceti sedmiletá Daniela jednatřicetiletou advokátku Alenu. Stala se tak již pátou nevěstou, která si ze soutěže odnáší do manželství věno!

Během slavnostního galavečera si mohli všichni přítomní hosté v hotelu Ambassador Zlatá Husa vychutnat vystoupení operních div Andrey Kalivodové a Pavlíny Senić a dalších. Večerem všechny přítomné provedla skvělá moderátorka Tereza Tobiášová, jenž si na svoji svatbu zavzpomínala: „Největší štěstí je moje dcera, která věřte nebo ne, vznikla jako nejkrásnější vzpomínka na tento den. Podle ultrazvuku, jsme ji právě v tento den počali.“

Soutěž Souboj nevěst není o kráse, ale o schopnostech nevěst stát se skvělými manželkami. Jde o jedinečnou zábavnou soutěž, podporující institut manželství a rodinu. Každoročně má i charitativní podtext – letos byl výtěžek ze všech zaslaných SMS věnován na charitativní projekt Kouzelná přání. A co všechno si vlastně odnesla vítězka? Líbánky na Kanárských ostrovech, svatební šaty od návrhářky Alice Abraham, exkluzivní kolekci spodního prádla, svatební film od společnosti Entrypoint, zapůjčení limuzíny, snubní prsteny, koordinaci svatby, květinovou výzdobu, obuv, nábytek od společnosti KARE, zlatou cihličku, svatební dort a spoustu dalších cen.

„Jsem šťastná, že jsem vyhrála. I kdybych nevyhrála, byla bych ráda, že jsem se zúčastnila. Našla jsem zde spoustu nových kamarádek, se kterými jsem mohla probírat detaily chystaných svateb, dávat si různé rady a tipy. Kdyby to šlo, přihlásila bych se znova,“ smála se vítězka Daniela. Ředitelka soutěže Lucie Kopecká na místě vyhlásila, že i když právě skončil jeden ročník, pro ni práce nekončí, jelikož se již pracuje na šestém ročníku, který se ponese v duchu „TISÍCE A JEDNÉ NOCI“. Přihlásit do dalšího ročníku se můžete již teď.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama