reklama

Vítězky České Miss 2014 vyrazily do světa v luxusních vozech BMW

reklama

Vítězky jediné soutěže krásy v Čechách Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská vyjely za svými sny v komfortních vozech BMW. 23. 4. 2014 si je převzaly v autosalonu BMW Praha Prosek společnosti Stratos Auto. Ta se coby autorizovaný prodejce této značky stala letos partnerem jubilejního desátého ročníku České Miss.

O absolutní vítězce rozhodovali svým hlasováním diváci 29. března v pražském Hudebním divadle Karlín. Královnu krásy korunovala legenda světového filmu Sophia Loren. Stala se jí devatenáctiletá Gabriela Franková z Brna, která od si od společnosti Stratos Auto převzala zbrusu nový vůz BMW řady 4 coupé. Atletický charakter a skutečně pokroková technika dělají novou řadu těchto vozů absolutní jedničkou mezi sportovními prémiovými coupé. „Jsem šťastná. BMW je mojí nejoblíbenější značkou a dokonce se trefili i do mé barvy,“ smála se vítězka České Miss 2014 při předávání luxusního vozu v modrém provedení. Další titul Česká Miss World 2014 udělila porota třiadvacetileté Tereze Skoumalové z Ostravy. Tato kráska si do autosalonu BMW v Praze na Proseku přijela pro vůz ideální do města i na vyjížďky, kterým je BMW řady 1.: elegantní hatchback se sportovním duchem a prvotřídními jízdními vlastnostmi. „Jsem nadšená, že budu mít k dispozici tak komfortně vybavený a především velmi bezpečný vůz. Řidičské oprávnění vlastním už několik let, ale teď mám konečně důvod opravdu řídit,“ říká sympatická Tereza Skoumalová.

Elegantní doplněk

Na Českou Miss Earth 2014 jednadvacetiletou Nikolu Buranskou z Přerova čekal v showroomu na Proseku elegantní a komfortní padesátikoňový maxi skútr BMW C 650 GT, se kterým vítězka hravě prokličkuje rušným centrem Prahy. Skútr má výkon snížený tak, aby jej mohla řídit už od 18 let. Exkluzivní spolupráci České Miss se společností Stratos Auto potvrzuje i fakt, že v porotě letošního jubilejního 10. ročníku rozhodovala i generální ředitelka BMW Ing. Šárka Strakošová: „Osobně velmi oceňuji, že dnešní soutěž krásy vnímá také projev, osobnost i dovednosti jednotlivých kandidátek. Naše společnost fandí výjimečným mladým lidem, kteří mají snahu a vůli něco dokázat,“ dodává Ing. Šárka Strakošová. O jejím tvrzení svědčí fakt, že firma i v minulosti podpořila řadu známých osobností ze světa kultury a sportu. Mezi Ambassadory BMW společnosti Stratos Auto patří například houslový virtuóz Pavel Šporcl, režisér a herec Jakub Kohák, moderátorka, modelka a herečka Iva Kubelková, motokárový pilot Jiří Hofman či zlatý olympijský medailista v moderním pětiboji z Londýna 2012 David Svoboda.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama