reklama

Vítězky České Miss nafotily kampaň na nový ročník soutěže Česká Miss 2017, ta přinese mnoho změn a úplně nový koncept

reklama

Česká Miss 2017 je jiná, nová, atraktivnější a zábavnější. Adeptky na titul nejkrásnější dívky České republiky pro rok 2017 se do soutěže mohou již přihlásit a následně se osobně představit na některém z castingů. Ty proběhnou v obchodních centrech v jednotlivých regionech na přelomu listopadu a prosince a z devíti castingů a hlasování fanoušků na Facebooku vzejde padesát nejkrásnějších dívek.

Ty postoupí do semifinále, které proběhne dvoufázově v lednu. „Uvědomujeme si, že doba se mění, technologie vše urychlují a současně vše umožňují sdílet a žít v podstatě online. Tento přístup bude jednou z hlavních změn nového ročníku, ale i celkově toho oproti předchozím ročníkům hodně měníme“ poodhaluje Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti MISS EVENTS a.s., s tím, že již příští týden bude nový koncept představený na tiskové konferenci.

Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková doplňuje: „S vítězkami předchozích ročníků jsme nafotili kampaň, přípravy na nový ročník jsou v plném proudu a dívky se už mohou do nového ročníku přihlašovat. Máme jim co nabídnout a jen samotná účast v soutěži je může posune ke splnění jejich snů. O finalistky se budou starat odborníci z mnoha oborů, do příprav zapojíme zkušené miss, které budou s dívkami intenzivně pracovat, a chceme, aby šly do finále všechny připravené tak, že každá dívka bude po několikaměsíční přípravě vyzrálou osobností.“

Castingy atraktivní nejen pro soutěžící proběhnou v jednotlivých regionech a o postupujících do semifinále rozhodne jak odborná porota, tak fanoušci dívek. „Castingy na přelomu listopadu a prosince budou začátkem show, která bude v následujících měsících pokračovat a vyvrcholí finálovým večerem. Stačí jen sebrat odvahu a přihlásit se,“ vybízí dívky Čerešňáková.

Inspirací pro adeptky na titul jsou určitě vítězky z předchozích let, které nedávno k novému ročníku nafotily kampaň. Do focení v butikovém hotelu Villa Memories se zapojily nejkrásnější dívky roku 2016 i 2015 a mnoho profesionálů. „Focení a natáčení v atraktivních exotických interiérech i pod širým nebem zvládly s noblesou,“ pochvaluje si první spolupráci s vítězkami Martin Ditmar.

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová a Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová spolu zavzpomínaly při focení ve večerních šatech z ateliéru Poner doplněných šperky Lucy Diamonds a vítěznou korunkou na finálový večer a moment, který jim změnil život. Ten se změní i finalistkám a vítězkám nového ročníku soutěže Česká Miss 2017, které projdou za necelé dva měsíce castingy a následně uspějí v semifinále. Kromě nových příležitostí je samozřejmě čekají i hodnotné ceny a účast na světových soutěžích.

Z letošních vítězek se už nyní Kristýna Kubíčková připravuje na Filipínách na finále Miss Earth 2016. Natálii Kotkovou čeká v prosinci boj o titul Miss World ve Washingtonu a Andrea Bezděková se bude ucházet o titul Miss Universe v lednu na Filipínách. MISS EVENTS a.s. nově získala i licenci na soutěž Miss Supranational na niž bude Českou republiku reprezentovat finalistka Michaela Hávová.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama