reklama

Vízek s Plíškovou? Nový deblový pár, který se chystá udělat díru do světa

reklama

Tenisový svět čeká velké překvapení. Na lednový turnaj smíšených družstev, Hopman cup, se do australského Perthu údajně chystá i netradiční český pár Karolína Plíšková – Ladislav Vízek.

Bývalý československý fotbalový reprezentant nechtěl zprvu nic prozradit, ovšem nakonec se rozpovídal. Hráč, který kromě fotbalového míče dokáže hravě krotit i ten tenisový se rozhodl, že se prý na stará kolena prosadí i mezi špičkou bílého sportu a parťačku mu bude dělat nedávná světová jednička Karolína Plíšková.

„Je to tak. Neoficiálně jsem před chvilkou telefonicky podal přihlášku na Hopman cup a věřím, že to klapne. Jsem vítězný typ, takže s Karolínou pojedeme k protinožcům, jak jinak, vyhrát. Samozřejmě ještě to bude chtít pár hodin tréninku, ale nepochybuji o tom, že se na kurtu budeme skvěle doplňovat. V roce 2012 vyhráli truhle trofej Petra Kvitová s Tomášem Berdychem a my bychom chtěli na ně navázat,“ prozradil se smíchem tradičně dobře „naložený“ Láďa Vízek.

„Jdu do toho s ním. Musím přiznat, že mě před časem s mým partnerem ve čtyřhře porazil a předváděl údery, nad nimiž zůstával rozum stát a které jsou jen málokdy k vidění, takže nemám, co řešit. Doufám, že mu forma vydrží a ještě třeba ještě něco přidá. A když naši přihlášku nebudou pořadatelé akceptovat, jejich škoda, budeme se bavit jinde a při jiných zápasech,“ doplnila Vízka rovněž s úsměvem Karolína Plíšková na slavnostním otevření nové tenisové haly v areálu VISTA resort and club v Motole.

Na akci, kromě zmíněné dvojice dorazili i další známé sportovní osobnosti mj. Pavel Kuka, Patrik Berger, Jan Koller, Karel Poborský, Jan Suchopárek atd. atd. a došlo i na exhibiční tenisový zápas, který uzavřel vydařený sportovněspolečenský podvečer.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama