reklama

Volejte ochránce zvířat! Celebrity psi v ohrožení!

reklama

Láska má mnoho podob a jednou je i ta ke zvířecím miláčkům. A ta může být v některých případech přímo likvidující!

Britney Spears

Být psem u Britney je super jen první týden. Potom vyprchá nadšení a hledá novou hračku. Stejně jako jorkšírský teriér na fotce určitě tedy dopadne i zatím nejdražší zvířecí hračka z nejdražšího zverimexu v L.A. za 3 200 dolarů

Gisele Bündchen

Být malý pes s extrémně krátkými nožičkami dvoumetrové top modelky není žádný med, protože díky extrémně rychlému životnímu tempu a chůzi nemůže pidi pes nikdy stačit a tak je odsouzený na život v tašce.

Kate Beckinsale

Co je malé, to je milé, ale jak dokázala herečka taky ve velkém ohrožení. Zašlápnout dogu nelze ale mini psa ano.

Nicole Richie

Jedna z nejvyzáblejších amerických celebrit, řeší své chutě na nezdravé mléčné koktejly tak, že si je pro pocit uspokojení objedná, ale vypít je dá svému psu. Není horšího psího osudu, než nahrazovat odpadkový koš.

Miley Cyrus

Představitelka Hanah Montany miluje zvířátka natolik, že se obklopuje i spoustou kožešin, bohužel už si neuvědomuje, že by to mohlo na jejího čtyřnohého miláčka působit silně depresivně. Nikdy si totiž nemůže být jistý, že nebude kabelka i z něho.

Sandra Bullock

Roztržitým herečkám by neměly svěřovat ani zvířata ani děti. Když myslí na tisíc věcí na jednou a na chvíli se nezastaví, není divu, že si nevšímá toho, že svého psa likviduje vodítkem.

Lily Allen

Zpěvačka zřejmě razí výchovné heslo ve stylu „Když to nejde silou, musí to jíst ještě větší.“

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama