reklama

Volným časem nemrhá! Známá zrzka Pavelková se v karanténě věnovala charitě

reklama

S obdobím karantény se každý popasoval po svém. Někdo piloval své kuchařské schopnosti, někdo přečetl stohy knih, a někteří místo toho, aby se věnovali sobě, pomáhali ostatním. Známá zrzka Romana Pavelková se již delší dobu, kromě podnikání, věnuje charitativní činnosti, a právě karanténu využila k tomu, aby svůj projekt posunula zase o kus dál.

„Bohužel, část mých pracovních aktivit byla nouzovým režimem zasažena. Samozřejmě většinu volného času věnuji synovi Maxíkovi, snažím se pracovat i na své fyzičce, která v pracovním zápřahu trochu strádala,“ směje se Romana. „Volnější období jsem se rozhodla věnovat svému nadačnímu fondu, se kterým pomáháme dětským domovům, matkám s dětmi v azylových domech a ohroženým dětem. Povedlo se nám spojit s Perfect Academy v čele s Lucií Kunzovou a darovat štěrboholskému Klokánku desinfekce, ochranné prostředky, které ocenili zejména zaměstnanci. Abychom udělali radost i dětem, tak jsme samozřejmě nezapomněli na spousty hraček, oblečení a dobrot, které jim snad alespoň trochu zpříjemní tuto náročnou situaci,“ vypráví s nadšením.

Cílevědomá podnikatelka a modelka má se svým nadačním fondem ale mnoho dalších plánů. „V tuto chvíli mám jedno malé přání, a to spojit síly s nějakým větším řetězcem drogerií nebo prodejen potravin. Těchto věcí je v azylových domech, dětských domovech a dalších podobných zařízeních zpravidla nedostatek, jde přitom ale o důležité položky, jako jsou základní potraviny, plenky, dámské hygienické pomůcky, čistící prostředky a podobně.“

Foto: Perfect Academy

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama