reklama

Vůně sladkého pomeranče a skořice limitované edice Rituals vám provoní celý byt

reklama

Inspirováni starověkými rituály světla celého světa vám představujeme limitovanou zimní edici produktů The Ritual of Light. Kolekci produktů, která vám pomůže zpomalit a zklidnit vaši duši stejně jako světlo mihotajícího se plamínku. Světlo, které vás inspiruje k velkorysosti, soucitu a lásce. Ukažte, co pro vás znamenají ostatní, pomozte jim najít světlo i ve chvílích smutku. Protože vaše světlo může prozářit život nejen vám ale i ostatním.

Zastavte se, zapalte si svíčky a místo rychlé sprchy si dopřejte vanu plnou pěny. Pomocí peelingu z celého těla odstraňte odumřelé buňky, po koupeli si promasírujte celé tělo tělovým krémem a uvařte si čaj ze stejné řady. Oblékněte se do nejoblíbenějšího pyžama a užívejte si nádhernou vůni, která zaplaví celý byt. Vánoční edice totiž neodolatelně voní po sladkých pomerančích a skořici. „Rituál“, který vnese světlo do vašeho života, vám pomůže rozdávat pozitivní energii i okolo sebe. Často stačí malý kompliment, drobná pomoc nebo jen úsměv, abyste někomu prozářili den.

Aktuální ceny:
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – vonné tyčinky – 695 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – svíčka – 535 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – XL svíčka- 1190 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – pěna do koupele – 395 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – sprchová pěna – 235 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – tělový scrub – 570 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – tělový krém – 490 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice – čaj – 160 Kč
The Ritual of Light – zimní limitovaná edice-dárečky s překvapením – 550 Kč

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech. Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu novinky@rituals.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama