reklama

Vyhrajte vůz Škoda Superb na půl roku!

reklama

Co mají společného Český slavík Mattoni a NH Car? Známý autoprodejce je již čtvrtým rokem partnerem oblíbené hudební ankety a každoročně přináší zajímavé zpestření pro hlasující veřejnost. Tentokrát nabízí soutěž o bezplatné zapůjčení nového vozu ŠKODA Superb na půl roku. Ano, čtete správně; nový Superb si skutečně můžete zdarma užívat celých šest měsíců!

Láká vás tahle možnost? Pak klikněte na tento odkaz k přihlášení do soutěže: https://www.nhcar.cz/nh-magazin/vyhrajte-novy-vuz-skoda-superb-na-pul-roku/

O společnosti NH Car

NH Car je jeden z nejrespektovanějších prodejců nových vozidel Škoda, Volkswagen, Kia a Fiat. Již více než 20 let ve svých 3 provozovnách a 6 autosalonech, s týmem 150 zaměstnanců intenzivně pracuje na zlepšení kvality a šíři služeb. K té patří individuální poradenství v souvislosti s finančním řešením koupě vozu. Vedle prodeje nových vozidel se společnost NH Car samozřejmě zabývá i celou paletou služeb jako je prodej použitých a referentských vozidel, účast v programu ŠKODA Plus, výkup použitých vozidel, prodej náhradních dílů a především poskytování servisních služeb pro vozidla Škoda, Volkswagen, Audi, Fiat a KIA. Všechny provozovny NH Car jsou umístěny v Praze: na Strahově, na Černém Mostě a v Čestlicích. Provozovna Strahov nabízí ve 4 autosalonech nové vozy Škoda, Volkswagen, Kia a Fiat. Nově vystavěný autosalon Volkswagen na Strahově je dokonce prvním projektem nového konceptu autosalonu skupiny Volkswagen na území České republiky. Zákazníkům je v této provozovně k dispozici také prodej použitých a referentských vozidel, pyšní se skutečně profesionálním servisním zázemím pro osobní i užitková vozidla značek Škoda, Volkswagen, Audi, Fiat a KIA včetně lakovny a klempírny. Provozovna Černý Most je moderní autosalon, který vznikl jako vzorový projekt pro „Škoda centrum“.  Autosalon NH Car Černý Most tak odpovídá nejnáročnějším evropským kritériím, s cílem poskytnout svým klientům veškerý zákaznický komfort. Vedle prodeje nových osobních vozidel Škoda a použitých vozidel je servisním místem Škoda, Volkswagen a Audi. Provozovna Čestlice se nachází v objektu KIA MOTORS CZECH. Autosalon je zaměřen na prodej značky KIA. S autosalonem sousedí plocha prodejny použitých vozidel a servis se věnuje vozidlům Kia a Škoda.

Vyhrát v rámci ankety Český slavík Mattoni zcela nový vůz Škoda Superb na půl roku jenom tím, že složíte puzzle? Podívejte se, jak je to jednoduché. A nemusíte být zrovna pěvecké eso!

 

https://vimeo.com/142975335#at=NaN

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama