reklama

Vymalováno! Myslivcová si přebrala svůj růžový bonbónek!

reklama

Jen několik málo dní trvalo, než si česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) přebrala své vysněné růžové autíčko. O víkendu se dozvěděla od kámošky o projektu „Auto za stovku“, teď už si v něm vozí svoji sexy prdelku. Jako každý klient této služby zaplatí jen 99 Kč + DPH za den. No, nevezměte to!
 
Do Prahy vyrazila z Ostravy vlakem. Vzhledem ke sněhové kalamitě to byla docela prekérka, ale co by pro „růžovku“ neudělala. Na předání vozu se navíc musela dostatečně „vytunit“, takže v hlavním městě byla pro jistotu s několikahodinovým předstihem. Kafíčko, shopping, pak nutné úpravy před zrcadlem, aby vypadala dokonale. Tedy přesně tak, jak se na Barbie sluší a patří. 
 
Láska k růžové je pro Dominiku něco jako životní poslání, o čemž se můžete přesvědčit ZDE. Není se tedy čemu divit, že když si objednávala auto za stovku, chtěla ho v této barvě. Ale na skladě nebylo. „Slíbili mi, že to zařídí. Myslela jsem, že si jen dělají legraci, že na to nemají. Ale za pár minut mi volali, že si vůz mohu opravdu vyzvednout a bude podle mých představ. Hned jsem to musel všem říct.“ Na důkaz se můžete odívat ZDE.
 
Klienty projektu se můžete stát i vy. I když první vozy už jsou rozebrány a jezdí po Praze, jedná se o jeho rozšíření. „Na všech jedenapadesát aut už máme smlouvy. Nyní řešíme, jestli projekt rozšíříme. Vypadá to, že ano, protože poptávka je opravdu enormní,“ usmívá se Jan Charouz, který má řízení projektu na starosti. Více se dozvíte na autozastovku.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama