reklama

Výstava o Emilu Zátopkovi, která proběhne v OC Quadrio, představí nový komiks o této sportovní legendě

reklama

V pondělí 30. května se od 17 hodin v knihkupectví Neoluxor v OC Quadrio na Národní třídě uskuteční křest komiksu Zátopek a autogramiáda jeho autorů, předního českého kreslíře Jaromíra Švejdíka alias Jaromíra 99 a scénáristy Jana Nováka. Zahájena bude i výstava o Emilu Zátopkovi v olympijské Fan Zone Czech Team ve které od 16:00 proběhne workshop s oběma protagonisty.

Emil Zátopek je bezesporu jednou z největších českých sportovních legend. Výstava o čtyřnásobném olympijském vítězi, který je známý nejen sportovními úspěchy, ale i neutuchající vytrvalostí a posouváním mezí možností vlastního těla, bude k vidění od 27. května do 26. června. Kromě působivé grafiky z nového komiksu bude k vidění časosběrný film o tom, jak vzniká kresba Jaromíra 99.

Zájemci o komiks mohou získat podpis autorů během autogramiády, která proběhne v prostorách knihkupectví Neoluxor. Navíc pro ty, kteří se autogramiády nemohou zúčastnit, je zde připravena ke koupi speciální edice signifikovaných výtisků v počtu 200 kusů.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama