reklama

Vytuněná Šmejkalová jede! Vyhraje tahle kočička Českou Miss?

reklama

Jste na blondýnky s širokým úsměvem a velkýma…očima? Pak si musíte při pohledu na Michaelu Šmejkalovou připadat jako ve snu. Tahle kočička opět předvedla své přednosti během focení pro Aquapalce Praha. Je jasné, že jestli není porota České Miss postižena hromadnou slepotou, korunka pro Českou Miss jí nemůže uniknout.

V Čestlicích u Prahy to bylo ještě větší pozdvižení, než když se tam dorazily vykoupat dámy v burkinách. Tentokrát však jednoznačně palec nahoru, ať si říká kdo chce, co chce. Šmejkalová si oblékla plavečky, které na její sexy postavičku padly jako ulité. „Bylo to moc fajn, sem do aqaparku chodím vážně ráda. Počasí už na koupání venku není, takže tohle je jasná volba,“ má jasno modelka, která se už v sobotu představí v brněnské DRFG Aréně ve finále letošního ročníku České Miss. Je jasné, že bude patřit mezi horké favoritky na vítězství. Aby také ne, tuhle holku by nám mohla závidět celá Evropa.

Mnozí odborníci se dokonce shodují, že po Taťáně Kuchařové či Tereze Fajksové je po delší době zase první kráskou, která by měla šanci uspět v celosvětovém měřítku. „To se sice poslouchá moc hezky, ale ve finále jsou všechny dívky krásné. A na světě? Jééé, tam je přeci koček,“ směje se Šmejkalová, která si občas ráda vyrazí do lesa na houby. V posledních týdnech však neměla čas skoro na nic. „Vím, že začínají růst. Ale teď řeším Českou Miss, přehlídky a další práci. Takže snad později, když vyjde chvilka.“ O tom, jak Míša dopadne, se můžete přesvědčit v Regionální televizi nebo na sociálních sítích. Hlasovat pro ni můžete zde: https://ceskamiss.cz/poll/hlasovani-ceska-miss-2017/.

Foto: Aquapalace, Anna Koniaeva

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama