Výtvarné kurzy a workshopy v pražské Latin Art Gallery startují již tento měsíc!

Autor: dne 13 září 2018

Pražská Latin Art Gallery seznamuje českou veřejnost s uměním z oblasti Latinské Ameriky a pořádá výtvarné workshopy a semináře, zaměřené na rozvíjení kreativity u dětí i dospělých. Lekce jsouvedenyv  českém, anglickém i španělském jazyce ředitelkou galerie Kateřinou Bohač Linares, která je sama aktivní umělkyní. V nabídce jsou workshopykreativity, workshopykreslení pravou mozkovou hemisféroua kurzy malířských technik pro pokročilé. Všechny startují během září a budou v nabídce v sezoně 2018/2019.

Workshop kreativity

Workshop zahrnuje zmínky o umění, umělcích a také formách a způsobech vyjadřování. Hlavním obsahem jsou praktické nácviky různých druhů technik, počínaje suchými technikami jako uhel, tužka, pastel až po komplexnější techniky jako jsou akvarel, inkoustové barvy, olejomalba nebo malba akrylem.

Út – Čt v 10:00 h (dle dohody)

3500Kč / osoba / 10 lekcí– cena zahrnuje některémateriály 

Workshop kreslení pravou mozkovou hemisférou

Workshop je vhodný prodospělé, kteří chtějí prostřednictvím kresby rozvinout veškerou schopnost svého mozku. V běžném životě využíváme více levou mozkovou hemisféru, ta  vše organizuje, počítá a zajišťujeracionální funkce. Pravá mozková hemisféra zodpovídá za kreativitu, je intuitivní, přemýšlí v obrazech, symbolech a pocitech. Má schopnost představivosti, vnímání prostoru a perspektivy.

Tento seminář je možné realizovat jednou týdně, 90 min.

Středa 19.9.2018 v 18:00

3500 Kč /osoba / 10 lekcí– cena zahrnuje materiály

Kurz malířských technik pro pokročilé

Cílem kurzu je naučit se odborné malířské techniky jako jsou: mramorování, patinování a stará malba na plátně i na dřevě, základní benátský štuk a Zlato Folie.Součástí lekcí je vysvětlení historie konkrétní techniky, správný postup a použití.Kurz je vhodný pro zkušenější zájemce se znalostí malby.

Pondělí 17.9.2018, 17:30 – 19:30

3 900 Kč/ osoba / 10 lekcí – cena zahrnuje materiály

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď