reklama

Wimbledon můžete mít v kapse

reklama

Nejsledovanější tenisový turnaj sezóny! Češi mají letos zejména v ženské soutěži držet palce velkým favoritkám Karolíně Plíškové a Petře Kvitové. Plíšková bude znovu útočit na své první vítězství v tomto prestižním anglickém turnaji a může se navíc stát světovou jedničkou. Kvitová se zase celkem úspěšně vrací po zranění ruky a na wimbledonské trávě se jí tradičně daří.

„Koho bude zajímat, jak si Češky povedou, může celý program Nova sport sledovat na naší Lepší.TV již v základní nabídce za 189 Kč za měsíc. A to kdekoli i na počítači, tabletu nebo telefonu třeba cestou z práce, a to i zpětně nebo s elegantním přerušením pomocí pauzy,“ říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Unikátní služba Lepší.TV umožňuje sledovat televizní vysílání online. Televizní pořady z 69 stanic lze tak bez ohledu na čas sledovat až 30 dní zpětně. Výhodou Lepší.TV je, že vysokou kvalitu obrazu lze mít i při pomalejším internetovém připojení. V porovnání s ostatními dostupnými službami podobného typu je Lepší.TV cenově nejdostupnější. V základním balíčku již od 189 Kč měsíčně je k dispozici 69 stanic, včetně stanic prémiových a televizní videoarchiv se 400 filmy, seriály, dokumenty i pořady pro děti.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama