reklama

Workpress Aviation: Experti ve svém oboru

reklama

WORKPRESS AVIATION S.R.O. se specializuje na výrobu komponentů z různých typů materiálů pro letecký průmysl. Firma disponuje kompletním vybavením pro strojní obrábění a dělení materiálu.

Primární cíl společnosti je maximální flexibilita a inovativní přístup k výrobním procesům. Firma WPA se soustředí především na  přesné CNC obrábění hliníku, jeho slitin a plastů pro letecký průmysl. Pro dosažení maximální kvality a variability výroby využívá prvků jako upínání  vakuovým stolem či individuální výroba specializovaných přípravků. Provádí jak kusovou, tak sériovou výrobu. Předností je flexibilní plánování výroby směřující k maximální schopnosti řešit urgentní požadavky našich zákazníků. K dělení materiálů používají především technologii vysokotlakého vodního paprsku, která umožňuje  řezání materiálu bez tepelného ovlivnění a dalších fyzikálních změn. Další  výhodou této technologie je minimální silové působení paprsku na řezaný materiál, a proto nedochází ke vzniku mikrotrhlin.

Eloxprint

Eloxprint  je tisková technologie kde je výsledný  tisk pod povrchem výsledného materiálu. Vlastnosti  hliníku, používaného  pro tuto technologii umožňují tisk do jeho „otevřených pórů“ a tím v konečné  fázi úpravy vzniká maximální chemická a mechanická odolnost potisku. K samotnému tisku se používá CPT Inject Print  (odvětví digitálního tisku bez nutnosti použití tiskové formy), který umožňuje,  oproti dnes již překonané technice sítotisku, vyrábět menší série bez náročné  přípravy. Technologií eloxprint se firma soustředí především na štítky a elektropanely pro letecký průmysl. Speciální slitiny hliníku o nízké hmotnosti dodávané švýcarskou společností zaručují ideální vlastnosti materiálu a kvalitu výrobků. Pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků se vždy snaží každý produkt přizpůsobit jejich individuálním potřebám a to nejen díky  optimalizaci nákladů dosažené snadnější montáží či snížením časových ztrát ve výrobních procesech, ale i výslednou praktičností a designovým posunem. Vce najdete na www.workpressaviation.com.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama