reklama

Začíná poslední tour slavných bratrů Bubeníčků! Představí se 7 krát v ČR a jednou na Slovensku!

reklama

V sobotu oficiálně odstartuje poslední tour legendárního sourozeneckého baletního dua Jiřího a Otto Bubeníčkových. Sedmi představeními ORFEUS, v rámci Les Ballets Bubeníček Tour v Česku a jedním na Slovensku, se tak definitivně rozloučí se svou profesionální kariérou!

Všude jsou unikátní představení vyprodána, i tam, kde bylo další přidáno. Pouze v Ostravě, kde představení startují a v Bratislavě, zbývá ještě několik volných vstupenek! „Všechna představení v České republice, kromě Ostravy, jsou už vyprodána. I v Praze a Plzni, kde bylo vždy po jednom přidáno. Pouze v Ostravě a Bratislavě mají diváci ještě šanci nějaké vstupenky zakoupit. Jde opravdu o mimořádné představení, kterým se Jiří a Otto Bubeníčkovi loučí se svou profesionální baletní kariérou,“ říká PR manažer tour René Kekely.

Bratři Bubeníčkové s režisérským duem SKUTR a svými hosty v posledních dvou měsících pilně zkoušeli na představení Orfeus a do toho ještě pracovali na svých dalších projektech. „Je to náročné, ale krásné. Věříme, že se divákům bude naše poslední tour líbit a velmi všechny srdečně zveme,“ říkají svorně Jiří a Otto Bubeníčkovi, kteří ale ze světové scény rozhodně nezmizí!

„Nebudeme sedět s rukama složenýma v klíně, to rozhodně ne. Chceme se věnovat dalším projektům, ať už našim společným, nebo sólovým… Choreografii, scénografii či režii, zkrátka tomu, co už stejně děláme, jen jsme na to neměli doposud tolik času,“ prozrazují bratři Bubeníčkové, kteří na představeních Orfeus po České republice a na Slovensku budou spolupracovat

„Diváci se mohou těšit na známého slovenského herce Csongora Kassaie, který se proslavil hlavní rolí v pohádce “Čert ví proč“, přední německou tanečnici Annu Herman a známou violoncellistku Terezii Kovalovou. Celá show LES BALLETS BUBENÍČEK Tour se uskuteční pod režijním vedením dua SKUTR (MARTIN KUKUČKA a LUKÁŠ TRPIŠOVSKÝ),“ říká producent tour Jiří Turek.

TERMÍNY představení ORFEUS – Les Ballets Bubeníček Tour 2016

  1. 9. 19:00 Ostrava – multifunkční aula Gong
  2. 9. 19:00 Brno – Janáčkovo divadlo
  3. 9. 19:00 Bratislava – Slovenské národné divadlo
  4. 9. 19:00 České Budějovice – Metropol
  5. 9. 19:00 Praha – Divadlo na Vinohradech
  6. 9. 19:00 Plzeň – Nové Divadlo
  7. 9. 19:00 Praha – Divadlo na Vinohradech /2. představení/
  8. 9. 19:00 Plzeň – Nové Divadlo /2. představení/

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama