reklama

Zahrada Zámečku Petrovice: Oficiálně NEJ restaurace Moravskoslezského kraje

reklama

Minulý týden jsme se rozhodli zjistit, která je nejoblíbenější restaurace v Moravskoslezském kraji. Byl to boj až do poslední chvíle a jsme rádi, že se do naší ankety zapojilo více než pět tisíc čtenářů magazínu FirstStyle. Díky vám vyhrála restaurace Zahrada.

Nutno říct, že to nebyl vůbec jednoduchý triumf a až do poslední minuty se rozhodovalo právě mezi Zahradou v areálu Zámečku Petrovice a Jiným Světem ve Frýdku-Místku. Tyto dvě výborné restaurace dělilo pouhých několik desítek hlasů. Vítěz však může být jenom jeden, tentokrát jste si vybrali Zahradu. A je jasné, že to není vůbec špatná volba, naopak. Milovníci poctivé gastronomie si tu totiž rozhodně přijdou na své. Pokud si přejete uspořádat například soukromou oslavu narozenin, ideálním místem je zde Rytířský sál pro čtrnáct osob umístěný hned vedle vinotéky. Fanoušci degustací tak budou v sedmém nebi.

Jestli dorazíte ve větší společnosti, konkrétně může jít až o osmdesát lidí, připraven je pro vás Velký sál v prvním patře. Je vhodný nejen pro oslavy či rauty, ale například i pro plesy, protože je plně ozvučen a k stání tu najde místo dalších 110 lidí. Naopak naprostým protikladem k tomuto je klidná banketka v levém křídle Zámečku, kam se vejde maximálně dvacet hostů. Užijete si tu klid potřetný třeba pro důležitou obchodní schůzku nebo jednání s byznys partnery. Ať už ale zvolíte jakoukoli formu, jisti si můžete být jedním: Vždy se skvěle najíte.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama