reklama

Zapamatujte si důležité životní okamžiky s luxusní červenou

reklama

Červená je barva luxusu. Rotkäppchen je luxusní požitek. O vánočních svátcích by na vašem stole neměl chybět. Rotkäppchen je nejoblíbenější značkou sektu v Německu. Kulturu šumivých vín ztělesňuje od roku 1856. Více než 150letá tradice značky si během své doby našla ženské i mužské příznivce, u významných příležitostí, životních momentů a nevšedních okamžiků.

V překladu Rotkäppchen znamená červená karkulka, chcete-li kapuce (karkula byla druh čepice). Červená čepička lahve má svůj záměr, je to viditelná známka sektových lahví Rotkäppchen. Exkluzivní dojem však Karkulka nebudí jen ojedinělým designem. Chuť tohoto vysoce kvalitního šumivého vína rozpoznáte po prvním doušku a díky důvtipně řešenému obalu si jej jednoduše nespletete.

Přírodní korkový uzávěr je známkou kvality. Korková zátka a láhev sektu k sobě prostě patří. I pouhé otevírání takové láhve je obřadem. Stejně tak se na chuti šumivých vín podepisují zkušenosti, a ty značka Rotkäppchen bezpochyby má. Značí je punc osobité chuti a prvotřídní kvality. Hrozny jsou vybírány s největší pečlivostí, lahve se plní v provozu ve Freyburgu.

Rotkäppchen nabízí řadu výrobků: od Sec, Demi Sec a Doux po Rosé či Ruby. A dokonce i šumivé víno bez alkoholu, Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé. Pro všechny důležité chvíle, pro každý slavnostní okamžik, pokaždé jiná chuť. Takové momenty přeci nechutnají stejně. Rotkäppchen Demi Sec se navíc skvěle hodí ke sladkým pokrmům a dezertům, kterých je ve svátečním čase plná tabule.

Připijte si s rodinou a svými nejbližšími u rozzářeného vánočního stromku a dejte jim vědět, že vám na nich záleží. Využijte příležitosti potkat se s přáteli, na které vám během roku nezbývá čas, a zpestřete si vzácné společné chvíle lahodným sektem Rotkäppchen. Potěšte své drahé lahví kvalitního sektu, kterou společně přivítáte příchod nového roku. Objevte sekt Rotkäppchen v České republice, který je dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139 Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama