reklama

Zasedne moderátorka Jolana Voldánová do poroty Muže roku a bude vybírat fešáky do nadcházejícího ročníku?

reklama

Letošní 20. ročník soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2019, skončil slavnostním křtem kalendáře Muž roku 2020, který mladí muži nafotili s Jiřím Hermanem ml. na soustředění v mořském letovisku v Tunisku. Na podiu v kasinu Magic Planet Gold Chodov nastoupili téměř všichni finalisté, včetně úřadujícího Muže roku Vojtěchy Urbana či úspěšného Honzy Solfronka, který se v minulých dnech vrátil ze světové soutěže Mister Supranational, kde postoupil mezi Top 10, získal titul nejreprezentativnějšího Evropana a titul Mr.Fitness.

Mezi kmotry patřil producent Gabriel Grillotti, majitelé kasina Michal Lorenc a Mirek Vajdák, fitness trenér Pavel Šalitros, Lenka Špillarová či Radka Pavlovčinová.

„Naprostá spokojenost. Ze 40 účastníků z celého světa jsem se dostal mezi první desítku. Když jsem viděl ostatní borce, je pro mne umístění obrovský úspěch. Vzal jsem si sebou na světovou soutěž kalendář Muž roku 2020 a všichni se divili, že něco takového naše soutěž má,“ vyprávěl Honza Solfronk ověnčený šerpami ze světové soutěže a zdůraznil, že získané zkušenosti jsou neocenitelné.  

Krásnou ozdobou v mezi mladými muži byla herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová a také finalistka České Miss 2019 a zpěvačka Karin Křížová (21), která se přihlásila do nadcházejícího ročníku soutěže Superstar. „Byla jsem na tuto pozvaná jako zpěvačka a byla jsem zároveň poctěná i tím, že jsem mohla křtít kalendář Muž roku 2020. Ve společnosti krásných, báječných mužů jsem se cítila krásně a sebevědomě. Hodně hezký zážitek,“ libovala si učitelka mateřské školky Karin, před kterou je velký cíl. „Čeká mě casting do pěvecké soutěže, takže se budu připravovat. Postoupit, to je můj cíl.“

Stylově oblečený přišel na křest kalendáře Muž roku zpěvák Peter Pecha. Ve svém vánočně laděném obleku byl v pražském kasinu Magic Planet Gold k nepřehlédnutí. „Kvádro jsem koupil v konfekci a stálo mě celých 1000 korun. Šikovné kostymérky u nás v divadle mi ho upravili na míru a jsem teď za fešáka. Ale modelem bych být nechtěl. Zkusil jsem si to několikrát a stačilo. Chodit po mole a nic neříkat, mi připadá divné,“ usmíval se Peter a prohlížel si nový kalendář. „Je zvláštní se mě ptát, co na ty chlapy říkám. Nesrovnávám se s nimi, každý jsme jiný. Ale pro některé muže mohou být kluci inspirací, že jde se sebou něco dělat a nesedět doma s rostoucím břichem. Já jsem už také byl v kalendáři. Fotky z muzikálu Tarzan se dostali do diáře Ludvíka Jakuba. Ale jinak, nechat se fotit do kalendáře, po tom zrovna moc neprahnu.“

Muzikálový zpěvák Radim Flender by se rád do Muže roku přihlásil. „Já už ale věk nesplňuji, a ani možná váhu“ dodal s úsměvem Radim, který se nyní chystá na vystoupení do Řecka, kam odlétá na začátku ledna a jeho klip Stanice svět s Lucií Vondráčkovou boduje v rozhlasových hitparádách.

Ve společnosti módní návrhářky Aleny Wilson a houslistky Markéty Muzikářové se skvěle bavila rozhlasová a televizní moderátorka Jolana Voldánová. Prezident soutěže Muž roku David Novotný si přeje právě Voldánovou posadit do poroty při výběru finalistů nadcházejícího ročníku soutěže Muž roku. „Varovala jsem Davida Novotného, že bych byla přísná porotkyně, tak uvidím. Mně osobně se soutěž líbí. Není jenom o tom, jak dobře muži vypadají, ale baví mě, když jsou ještě navíc chytří a dokáží být gentlemani. Musím ale přiznat, že bych svého syna do soutěže zatím nepřihlásila. Parametry soutěžících mužů sice má, ale dle mého je ještě příliš mladý. Je mu teprve 21 let. Každý sbírá nějaké zkušenosti a on je ve fázi sbírání. Ale neptala jsem se ho na to, je to pouze můj názor,“ uvedla moderátorka.

Vánoční večírek kasina si nenechala ujít Monika Trávníčková s Pavlem Trávníčkem, Sagvan Tofi, Ivana Jirešová, Jan Kopečný a řada dalších osobností !

Prezident soutěže Muž roku David Novotný je s ukončeným ročníkem spokojený. Vítězové mají před sebou světové soutěže a David Novotný může v klidu chystat další ročník. „Termíny castingů na finalisty soutěže Muž roku 2020 jsou už vyhlášené: 29. ledna (středa) od 15 do 19 hodin, 22. února (sobota) od 10 do 15 hodin a 21. března (sobota) od 10 do 15 hodin. Casting bude probíhat v prostorách agentury CAST ME, Janáčkovo nábřeží 3, Praha 5. Přihlášky najdou mladí muži na webových stránkách soutěže www.muzroku.cz. Jsme zvědaví na nové tváře.“

Na všechny zájemce se těší odborná porota, ve které zasedne prezident soutěže David Novotný, majitel agentury CAST ME Michal Doležal, moderátorka televize Prima Lenka Špillarová a další porotci. Potkají se účastníci castingů i s Jolanou Voldánovou?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama