reklama

Zdeněk Piškula jako talentovaný hokejista v hlavní roli nového seriálu Lajna

reklama

Mladý herec, vítěz televizní soutěže Star Dance a čerstvý absolvent pražské konzervatoře Zdeněk Piškula se už tento týden představí divákům internetové televize OBBOD jako talentovaný hokejista Patrik Hrouzek. V novém seriálu Lajna od tvůrců úspěšné série Vyšehrad ztvárnil syna hokejové legendy Luboše Hrouzka v podání Jiřího Langmajera.

„Už při samotném natáčení jsem cítil, že tvoříme kvalitní, humorný seriál, kde se vtip neobjevuje prvoplánově. Během celého natáčení bylo na place okolo dvaceti lidí, což bylo o moc příjemnější než běžný stovkový počet,“ říká Zdeněk Piškula. Vedle hlavních rolí otce a syna Hrouzkových se v seriálu objeví také Hana Vagnerová, Marek Taclík, Norbert Lichý nebo Petra Špindlerová.

Student Patrik Hrouzek v podání Zdeňka Piškuly je nadějný sportovec, který podléhá výraznému nátlaku svého otce, bývalého hráče NHL, olympijského vítěze z Nagana a nyní úspěšného trenéra druholigového Havířova. „Ze svého syna chce udělat hvězdu NHL. Patrik svého otce poslouchá, vlivem tlaku ale postupem času spíš ztrácí k hokeji chuť. Byl zvyklý hrát za prvoligovou Slavii, najedou však kvůli tátovi přestoupí do Havířova, a navíc nachází spíš než v hokeji zalíbení v krasobruslení a v krasobruslařce Kláře,“ říká ke své roli Piškula.

Osmidílný seriál v režii Petra Kolečka se natáčel v dubnu a v květnu na hokejovém stadionu v Havířově. První díl bude uveden 21. června 2017 v dopoledních hodinách na on-line platformě OBBOD.cz. Další díly budou natáčeny v průběhu září a října 2017 a během podzimu je odvysílá rovněž internetová televize.

https://www.youtube.com/watch?v=iMqJyi24H6M

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama