reklama

Ženy překvapení milují a tohle je vážně top

reklama

Dámy, co si budeme povídat. Když nás partner něčím překvapí, jsme na měkko, i když šlo třeba „jen“ o náušnice za pár stovek. Nejde o to, že jsou úchvatné (což většinou nejsou), ale o to, že jsou prostě od NĚJ!

A co teprve, když nás miláček šokuje něčím takovým, jako si můžete prohlédnout ve fotogalerii? Květiny milujeme, většina z nás je ujetá na růže, nebo je minimálně prostě „může“. Dostat takové obří pugéty, to je něco, o čem každý sníme. Ruku na srdce, které se někdy stalo, že by jí jen tak přišlo třeba sto růží? Můžeme si o tom nechat jenom zdát. Nebo závidět těm šťastnějším, které mají doma takového miláčka, že pro ně toto udělá. Nejsme povrchní, jen to holt máme rády.

O tom, že nejde jen o teorii z říše sci-fi, svědčí i fakt, že 220 růží dostala k dvaadvacátým narozeninám třeba i česká Barbie Dominika Myslivcová. Neví od koho, nicméně tajný ctitel se rozhodně vytáhl. Jediné, co se jí podařilo zjistit bylo, že objednávka přišla do společnosti Florea. Tam však mlčí, svého klienta neporzradí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama