reklama

Získejte bytového designéra z pohodlí domova!

reklama

„Bavte se vybavováním!“ Tak zní motto nového internetového projektu Hezkey [čti hezký]. Ten umožňuje svým zákazníkům navrhnout si zařízení bytu ve spolupráci se zkušenými designéry, rychle a snadno z pohodlí domova.

Pro nalezení praktického, funkčního a příjemného řešení všech detailů není třeba jezdit velké vzdálenosti, organizovat schůzky ani dlouze zkoumat nabídky návrhářských studií. Vše vyřídíte prostřednictvím stránek http://www.hezkey.cz„Jak si funkčně a hezky vybavit interiér mě pálilo od chvíle, co jsem vstoupil do svého nového bytu,“ říká zakladatel společnosti Pavel Mrázek, který s novým nápadem uspěl i v soutěži  T-Mobile Rozjezdy roku. „Věděl jsem, že si chci nechat poradit, ale nevěděl jsem, kdo by mi pomohl a kolik by mě to stálo. Nabídka designérů, stejně jako vybavení bytu pro mě byla nepřehledná. V té chvíli jsem si uvědomil, že tu existuje díra na trhu.“ Hezkey není další interiérové studio, ale zcela unikátní forma zprostředkovatelství.

Jedná se o internetovou službu spojující designéry a architekty s lidmi, kteří si chtějí vybavit interiér, ať už byt, kancelář, restauraci nebo obchod. Postup návrhu interiéru je podobný jako ten ‚tradiční‘ – klient se seznámí s designérem, vysvětlí mu své představy, designér přichází  s návrhem, výkresy a 3D vizualizací, dolaďují se detaily, probíhá volba dodavatelských firem… To vše s jedním rozdílem – veškerá komunikace se odehrává prostřednictvím internetu, případně telefonu. Díky tomu nezáleží na tom, kde se váš byt nachází a jestli je pro designéra snadno dostupný.

Návrhy jsou online

„Online schůzky oproti těm osobním dávají oběma stranám jedinečnou časovou flexibilitu, jednoduchost komunikace a časovou úsporu, přičemž výsledný návrh neztrácí ani trochu na své kvalitě,“ vysvětluje Petra Sejkorová, designérka Hezkey. V případě vašeho zájmu je samozřejmě možné sjednat i osobní setkání, hlavní výhodou konceptu je však právě rychlé a efektivní online spojení. Návrhy jsou průběžně vkládány do online prostředí Hezkey.cz, kde si je můžete kdykoli prohlédnout. Klientská zóna stránek, sloužící k zadávání zakázek a komunikaci s designéry, je přehledná a snadno ovladatelná i pro běžného uživatele. První výhoda pro zákazníka spočívá v tom, že ušetří čas. Hledáním toho pravého studia a seznamovacími schůzkami s architekty by pravděpodobně strávil dlouhé hodiny a dny. Přitom stačí vyplnit jednoduchý dotazník na stránkách Hezkey.cz, a dostanete na míru sestavený užší výběr designérů, kteří nejlépe odpovídají vašemu vkusu a požadavkům.  V případě, že byste si přece jen s žádným z nich ‚nesedli‘, není problém vybrat jiného bez dodatečných nákladů. Další čas je ušetřen během konzultací, kvůli nimž není třeba sjednávat osobní schůzky.

Nic není nemožné

Druhou výhodou je předem pevně stanovená cena za návrh. Odvíjí se od výměry a počtu místností a po odsouhlasení už nehrozí žádné změny. Nemůže se stát, aby si designér účtoval další náklady za čas navíc, konzultace a jakoukoli nadstandardní náročnost projektu. Kompletní návrh interiéru pro jeden pokoj začíná na dvanácti tisících korunách. Do třetice dokáže Hezkey díky svým partnerům zajistit ověřené dodavatele či sehnat designové kousky za zvýhodněné ceny. Vám tak odpadá shánění nábytku, běhání po obchodech, hledání referencí na řemeslníky a podobně.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama