reklama

Zítra poznáme Českou Miss! Tohle je naše favoritka!

reklama

Nejsme politici a neradi mlžíme. Své názory říkáme otevřeně, možná i proto se k nám naši čtenáři stále vrací. Stejně tak se nebojíme přiznat, že máme favoritku na vítězku finále České Miss. Jmenuje se Michaela Šmejkalová a je zatraceně sexy!

Dívku, která se následující rok bude pyšnit titulem Česká Miss, sice v Brně vyhlásí až zítra. Ale my máme naprosto jasno už dnes. Tahle kočička z Českých Budějovic má všechno, po čem muži touží. Parádní postavičku, zadeček k nakousnutí i prsa, se kterýma se chcete každý večer mazlit. Ale to není zdaleka všechno. Okatá blondýnka totiž uspokojí i náročnější pány, kteří mají raději ducha, než tělo. Docela obstojně se totiž ohání v kuchyni, má bakalářský titul a pokud jste náhodou milovníci houbaření, můžete si být jisti, že Míša bude v lese ještě dřív, než stihnete vylézt z postele po divoké noci.

Všichni v redakci tedy věříme, že to bude právě ona, komu zítra na hlavu „posadí“ prestižní korunku a že to bude Míša, která se bude vozit jedním z aut značky Hyundai od oficiálního partnera soutěže společnosti Exclusice Cars. Jestli chcete finále sledovat přímo, musíte do Brna nebo si naladit Regionální televizi, nebo koukat na extra.cz. Záznam pak několikrát přinese i stanice SPORT 5, takže se nemusíte bát, že byste o něco přišli. Máte-li pocit, že by se měla Šmejkalová umístit na samotném vrcholu, tak ji podpořte. Můžete pro ni totiž hlasovat, konkrétně přímo zde: https://ceskamiss.cz/poll/hlasovani-ceska-miss-2017/. A kdybyste si na Míšu chtěli vsadit, taky můžete. Tipsport nabízí dost zajímavý kurz, mrkněte do fotogalerie. A jestli nevyhraje, až tak ji to mrzet nemusí. Všechny dívky totiž dostanou spoustu hodnotných cen, například od společnosti FAST ČR, která věnovala výrobky značky BABYLISS.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama