reklama

Život dětem vyhlašuje sbírku „Pomoc rodinám s dětmi z postižené Moravy“

reklama

Život dětem o.p.s. se připojuje k řadě neziskových organizací, které se rozhodly pomoci tornádem zničené Moravě. I nás hluboce zasáhla tragédie způsobená tornádem a cítíme se všemi, kteří během pár minut přišli vlastně o všechno.

„Protože už 21 let podporujeme rodiny s vážně nemocnými dětmi, které také prožily řádění tornáda a žijí v současné době v provizorních podmínkách, otřeseny ztrátou či zničením domova, budou finanční prostředky ze sbírky „Pomoc rodinám s dětmi z postižené Moravy“ použity především pro ně, ale i pro další rodiny v nouzi. Věřte, že je jich bohužel skutečně hodně,“ říká ředitelka obecně prospěšné společnosti Život dětem Maria Křepelková.

Přispět lze libovolnou částkou na transparentní účet 1117771700/5500 pod variabilním symbolem 7777 nebo zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS ZIVOTDETEM60 na číslo 8 77 77.

Budeme nesmírně vděčni všem našim letitým partnerům, příznivcům, i těm, kteří naši činnost za těch 21 let znají, a máme jejich důvěru, když našim prostřednictvím takto postiženým rodinám pomohou,“ děkuje za pomoc všem laskavým lidem Maria Křepelková.

Život dětem, o.p.s. prosí všechny, kdo mohou, přidejte se a pomozte tam, kde je to právě teď víc než zapotřebí. „Už nyní se na nás obracejí tyto rodiny s prosbou o mimořádnou podporu a my věříme, že spolu s laskavými lidmi jim zvládneme pomoci,“ uzavírá Maria Křepelková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama