Známá modelka se potají vdala a na svatbě to pořádně rozbalila. Máme fotky!

Autor: dne 9 října 2018

Loni na jaře ji přítel požádal o ruku v Benátkách. Letos před létem se odpovědi na otázku, kdy bude svatba, tak trochu vyhnula. Věděla modelka Tereza Jelínková, která v USA patří mezi nejoblíbenější české modelky mezi světovými návrháři a značkami, už tehdy, že se bude vdávat potají?

„Opravdu nevěděla,“dušuje se Tereza. „Vzniklo to docela spontánně. Tak dlouho jsme s přítelem přemýšleli, jak svatbu pojmeme, kde ji uspořádáme, co budeme jíst a jak ji pojmeme, až byl ten pomyslný termín do roka a do dne pryč a nám došlo, že na to budeme muset jinak. Tak jsme si řekli, že svatbu uděláme, jak nejdříve to bude možné, a najednou to byl takový fofr, že jsme byli rádi, že to všechno stíháme zorganizovat,“směje se modelka.

A i když na zorganizování svatby měli tak prakticky jen několik dní, rozhodně neměli nouzi o počet hostů, kterých nakonec především z okruhu a rodiny a přátel přijelo na osmdesát! Tereza Jelínková na sobě měla krásné bílé vílí šaty, které podtrhly její štíhlou linii, a které jí podle společného návrhu ušila kamarádka. Před oltář pak stanula v doprovodu šesti družiček. Mezi hosty pak byla například bývalá Playmate Lucie Kachtíková.

Svatební obřad a oslava samotná se konaly v prostorách Dvora Pecínov a do společného života Tereze a jejímu manželovi Michalovi popřála hodně sil a lásky hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.

Oslava si pak nijak nezadala s tím, jaká je Tereza samotná – veselá a nespoutaná. O hudební doprovod se postaral Terezin bratr, který se v oblasti reggae hudby proslavil pod pseudonymem Jiří Mesenjah, a který dokonce novomanželům připravil překvapení, to když textově začal improvizovat na téma jejich vztahu a svatby. A snad právě proto, že hudba, kterou po celý večer hrál, se nese v uvolněném stylu, ještě před půlnocí Tereza se svými družičkami skočily do bazénu. „Měla jsem to v plánu už dlouho. Ještě dřív, než jsem o svatbě začala reálně uvažovat,“krčí rameny Tereza. „A když jsem pak večer řekla, že skočím ve svatebních šatech do bazénu, a někdo vedle mě zapochyboval, že to opravdu udělám, tak to bylo něco pro mě. Šla jsem a skočila.“

Věříme, že nejen tenhle skok, ale i ten životní, přinese Tereze jen a jen štěstí.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď